Kenan Evren GATA'da tedaviye alındı

Güncel Haberler bölümünde yer alan bu konu NymO tarafından paylaşıldı.

 1. NymO

  NymO Değişik Yönetici

  Bodrumdaki hastaneden ambulansla havaalanına getirilen 7. Cumhurbaşkanı Kenan Evren, ambulans uçakla Ankara'ya getirildi ve GATA'ya ulaştırıldı.

  Evren'i taşıyan uçak, saat 03.30 sularında Etimesgut Askeri Havaalanı'na indi. Evren, burada Gülhane Askeri Tıp Akademisi'nden (GATA) gelen ambulansa alınarak, eskortlar eşliğinde GATA'ya nakledildi. Eski Cumhurbaşkanı'nı taşıyan ambulans, saat 04.00 sularında GATA'ya giriş yaptı.


  Ve benim yorumum: Gök ekini biçmiş gibi ipte sallandırdığı yiğitlerin, küçük olduğu için yaşını büyütüp idam ettiği çocukların, suçsuzluğu ispat edildiği halde "Ok aydan çıktı artık, asın!" diyerek astığı yiğitlerin, Selçuk Duracık'ların, Halil Esendağ'ların ve bunun gibi nice yiğit ülkücülerin vebali için; (Beddua etmenin dinimizdeki hükmünü tam olarak bilemediğim için) onu, yerlerin ve göklerin sahibi, sonsuz adalet sahibi Yüce Allah'a havale ediyorum.
   
 2. hacercan

  hacercan Üye

  alma mazlumun ahını çıkar aheste aheste ..12 eylül zamanında çok ocaklar söndürmüş bu adam 12 eylülü yaşanların hala kenan evren denildiğinde tüyleri diken diken oluyor.
   
 3. NymO

  NymO Değişik Yönetici

  tüm soyunu sopunu toplasan evren etse ne olur :D bundan sonra alayına comolokko