Keitanın Yumruğu

NymO Değişik Yönetici
Yan hakem ve orta hakemin gözünün dibinde keitaya kene gibi yapısan milyon dolarlık dünyanın en iyi defans oyuncularından biri olan carlosun yedigi nakavt yumrugu.

Eee boşa dememişler fener zenci sever diye :D

Ömer
Yönetici
Çakma Keita bunu Kasımpaşa maçında Kasımpaşa'nın sol beki Sancak'a da yapmıştı.Deli olmuştu Keitacık Sancak'a çalım atamayınca.Sancak öyle bir marke etti ki o maçta onu bu maçtada fitil oldu Çakma Keita Vederson'la Carlos'un bölgesinde adım atamadı çalım atamadı.Roberto Carlos'un faulü orda çok yerinde ve profesyonelceydi ama Çakma Keita orda sinirlerine hakim olamadı.Bir de utanmadan yanına düşen su bardağı gözüne gelmiş gibi ağlayan bebeler gibi alıp bardağı temsilciye götürüyor.Topuda alıyor götürüyor ağlayan bebelerin bana ne ben oynamıyorum dediği gibi.Sen nerden biliyorsun o adamın temsilci olduğunuda gidip adamı buluyorsun.Alisamiyende atılanları toplasaydık çuval çuval malzeme çıkardı Keitacık.

Dün Barcelona maçını izledim, ordaki Seyidu Keita'yı gördükten sonra gsdeki Keita'nın çakma olduğu kanatine vardım.Ben gs Keita'yı aldı diyince Barça'daki Seyidu Keita sanmıştım ama o Keita başka Fil dişili Keitaymış.Dün gördük o abarttığınız Keitanızı :D 2 çalım bile atamadı.

O değilde NymO maçtan önce Cristian ve Bilica'nın çakma Messi Arda'ya attığı yumruğun videosunuda koysaydın keşke :D