Kapak Sözler 2013

lebron Yeni Üye
Kapak Sözler, 2013 Kapak Sözler

En güzel kapak sözler

Buda sana kapak olsun tarzında on numara beş yıldız koyucu sözler

Vazgeçiyorum… Sıkıldım ben artık bu oyunlardan, bu sevgi nedir bilmez insanlardan

Sevgiye Sınır.DostLuğa Fiat bicmedik Sevdayı Cepte DeğiL Aşkı Yürekte arıyorum.

Suskunluğuma bakıpta seni unuttum sanma,şu dünyada özlediğim biri

Kimse ßir $eyler İma £tmesin, Kininiz Varsa Suratıma Kusun, Kusamıosanız Susun.!!

bırakıp giden bir gun dönmek ister !! bırak dönsün ne kaybettiğini görsün…

Özür dilemek de basittir, kalp kırmak da… Ancak ikisi arasındaki enerji çok farklıdır; birisi fetheder, birisi zulmeder

Bir Kere Gittin Ya Artık Bin Kere Dönsende Boş Sen Bende Bittin Artık Ömrünce Sevsende Boş

Hani çok su verince ölürmüş ya çiçekler, Birisinide çok sevince bırakıp gidiyormuş meğer…

Arkanı dönmeyi başarabildiğin rüzgarlara; Yüzünü döndüğünde nefessiz kalacaksın!!

Dönüp bi an geçmişi anımsadığında canın çok acır.. Ama nafile Geçmiş olsun lafı binlerce kez kulaklarında yankılanır…

Anlamı Yok Doğan Hergüne Lanet Bu cocuk Sensiz Yapamadı AFFET

Herzaman seninleyim dediğin gün bile yanımda yoktun

Eski sevgiliyle barışınca,Kaldığınız yerden değil,Kandığınız yerden devam edersiniz ancak.

varsa oda sensin.Yanımda olmasan bile yüreğimde hep benimlesin.Unutulmayacak kadar değerlisin…

Laftan anlamayan insanların üstüne basıp Bak Üstüne basa basa söylüyorum diyesim var

Sen Benim Hem var oluş ; Hemde Yok Oluş Sebebimsin .

Beni bos bir kutu farzet,icimi ise sevginle donat.

Haketmeyen sevgilinin uğruna, Göze aldığın Kahır ve çektiğin Sabır; sonunda ellerinden, varolan sevginide alır.. Gençliğinide..!

Erkek senin gibi manitam olsun 10 milyar borcum olsun bee.. Kız : napayım ben seni o kadar borçla gerizekalı.

Kimse bize masal anlatmasın… Çocukkende dinlemezdik..! Seviliyorsak gurur duyarız.. Sevilmiyorsak saygı duyarız…

Son düzenleme moderatör tarafından: