-------KadInLarIN_aLdatMA_seBebLerİ---------

Aşk Doktoru bölümünde yer alan bu konu selinnaz tarafından paylaşıldı.

 1. selinnaz

  selinnaz __$€yT@nİç€__

  Kadınlar Neden Aldatır ?
  Ülkemizde yapılan bilimsel bir araştırmaya göre bay-bayan ayırımı yapılmaksızın her 3 kişiden biri eşini ya da uzun süredir birlikte oldugu kişiyi aldatıyor. Oysaki İngiltere' de yapılan araştırmaya göre bayanların %51 'i eşlerini ya da sevgililerini aldatıyor. Ancak aldatan bayanların %24'ünün fiziksel geri kalan %27 'sinin de zihinsel olarak aldattığı ayrıntı olarak veriliyor. İşte aldatma konusu burada bayanlara özel bir hal alıyor, yani kadın, aklına ya da kalbine biri girdiği anda kendini aldatmış olarak kabul ediyor.

  Yine bilimsel araştırmaya göre kadının aldatma sebepinin tamamen erkekler olduğu vurgulanıyor. Araştırmada; kadının aldatma sebepleri nelerdir sorusuna verilen yanıt ise bir hayli ilginç. Araştırmaya katılan bayanların tamamı aşk, sevgi, şefkat ve ilgi gördükleri ilişkilerde asla aldatmanın yaşanmadığını dile getiriyor. Ancak bayanların psikolojik sorunları olduğı durumlarda aldatmanın yaşandığı da gözleniyor.


  Sonuç olarak manevi anlamda bir bayanın doyuma ulaşması durumunda aldatma ya da ihanet sözkonusu değildir. Ancak bu tez elbette psikolojik sorunların olmadığı varsayılarak dile getirilmektedir. Yoksa ne istedğini bilmeyen ya da sahip olduklarıyla mutlu olamayan bayanların aldatması anormal bir durum olarak adlandırılamaz :rolleyes: :whistle: :rolleyes:

   
 2. yeniçeri

  yeniçeri JaNiSSaRY

  bayanların işine akıl sır ermez, işi gücü rast gidesiceler :D
   
 3. selin...

  selin... Yeni Üye

  :D:D:D:d:d
   
 4. xyaramazx

  xyaramazx Harbi Bjk Li

  Walla tuhaf bu BayaNLar Ya :D