Kadınlara özel teknoloji

sevdaL Sustuklarım Büyür İçimde
Kadınlara özel teknoloji

Sabancı Holding kadınları teknolojiyi kullanmaya teşvik etmek için harekete geçti.

Sabancı Holding Yönetim Kurulu Başkanı Güler Sabancı, kadınların teknoloji ile yakınlaşmasının kişisel gelişimin yanı sıra toplumsal gelişimin de sürdürülebilir kılınmasında önemli rol oynadığını söyledi.
KURSİYERLERE SERTİFİKALARI DAĞITILDI
Sabancı Holding bünyesinde faaliyet gösteren Teknosa ile Trabzon Valiliği ve Belediye Başkanlığı işbirliğiyle düzenlenen ücretsiz bilgisayar eğitimi kursuna katılan kursiyerler düzenlenen törenle sertifikalarını aldı.
Teknosa’nın Forum Alışveriş Merkezi’nde yapılan sertifika törenine Trabzon Valisi Nuri Okutan, Belediye Başkanı Volkan Canaloğlu, Sabancı Holding Yönetim Kurulu Başkanı Güler Sabancı ve kursiyerler katıldı.
Sertifika töreninde konuşan Sabancı, kadınların teknoloji ile yakınlaşmasının kişisel gelişimin yanı sıra toplumsal gelişimin de sürdürülebilir kılınmasında önemli rol oynadığını kaydetti.
KADINLARIN İLGİSİ ARTIYOR
Kadın İçin Teknoloji programı sayesinde 18 ayda 2 bine yakın kadının bilgisayar eğitimi aldığını vurgulayan Sabancı, eğitimlerini tamamlayan kursiyerlerin hızla değişen teknolojiyi yakından takip etmelerini istedi.

Konuşmaların ardından bilgisayar eğitim kursuna katılan kursiyerler Güler Sabancı ve Vali Nuri Okutan’ın elinden sertifikalarını aldı. (İHA)