İzmir Çetesi Başlıyor

Diziler bölümünde yer alan bu konu axy_uqur tarafından paylaşıldı.

 1. axy_uqur

  axy_uqur Yeni Üye

  İzmir Çetesi dizisi Star TV ekranlarında Başlıyor.. 28 Şubat Cumartesi Akşamı ilk bölümü ile ekranlara gelecek olan dizide yönetmenliği Murat Şeker yapacak.

  İzmir Çetesi Dizisi Oyuncuları

  Dizide Kadir İnanır’ın yanı sıra Mustafa Üstündağ, Kenan Ece, Selin Şekerci, Erkan Sever de yer alacak.

  İzmir Çetesi Dizisi Konusu

  Yedi göbekten İzmir’li olan Cemal, top koşturduğu Altay’dan tam da Fenerbahçe’ye transfer olacağı dönemde ciddi bir sakatlık geçirince futbolu bırakır.

  Doğup büyüdüğü mahallede anahtarcılık yapan, eşi ölünce kızıyla hayata tutunmaya çalışan, haksızlığa, adaletsizliğe karşı, düzene kızgın, her kuruma şikayet dilekçesi yağdıran, bu yüzden de mahallelinin “Kurtar bizi Cemal” diye takıldığı adamın yolu günün birinde, biri Göztepeli, diğeri Karşıyakalı olan iki fanatik futbol taraftarının yönettiği ‘İzmir çetesi’yle kesişir.

  Çünkü, Cemal kızının geleceği için biriktirdiği parayı ‘İzmir çetesi’ne kaptırır.Cemal, çeteyi yakalatıp, içeri attırır, ama giden parasını geri almanın tek bir yolu vardır, o da ‘İzmir çetesi’nin hazırladığı yeni dolandırıcılık planının bir parçası olmak.Cemal parasını kurtarma adına Mustafa Üstündağ ile Kenan Ece’nin elebaşı olduğu ‘İzmir Çetesi’nin başına geçer.
   
  Son düzenleme moderatör tarafından: 16 Şubat 2011