isyan Nickleri

cicozz Çocukluk cicozlarda saklı
Ben içimde yüzbinlerce özlemimle her gün seni yaşıyorum, seni delicesine özlüyorum, sana doyamıyorum...

GİDEN GİTMİŞTİR GİTTİĞİ GÜN BİTMİŞTİR GİDENİ BEN DEĞİL GİDEN BENİ KAYBETMİŞTİR

Denzleri seviyorsn,dalgalarıda sevecksn,sevilmek istiyorsn,önce sevmeyi bilecksn,uçmayı seviyorsn,düşmeyi de
bilecksn!!!

biLmesekte zengin insaLar gibi parLak taşLar üzerinde dans etmeyi,biLiriz deLikanlı gibi ALLah'ına kadar
sevmeyi...!!

NedeN sÖylEmEz İnSaN SevDiĞİnE sEvDiĞiNi NedeN aNlamAz İNsAn yAnIndAyKen kIYmEtiNi yaRın çOk gEç oLUNca
PişMan OLmAK bOşUna

~²ºº6~¦ßا K¿§iÑ N¡©KiM yÚ®£ĞÌm GïB¦~²ºº7~

Son keLimem oLsun aydınLık, son nefesimde karanLık. Sor kendine: 'Hani nerde DELİKANLILIK?'... Yaptığın
apaçık yaLakaLıkk...!!!

Sincap bile fındıkla oynamıyo artık yarmış ikiye açmış yanına bir büyük rakı s.kiyim böyle hayatı diyip içiyoo

Sen nasL İnsansn Beni acıLarLa Bıraktn Ya İnsafsızsn Her sözLe Kandırdn Ya Vicdansızsn Ben Sana söyLiyeym Sen
İnsan biLe oLamazsn

Ne diL yeter seni anLatmaya,Ne göz kıyar sana bakmaya,Ne eLLerim dayanır sana dokunmaya,Ne koLLaırm uzanır
seni sarmaya.Hiç ömür yeter mi?Bir sen daha buLmaya bitanesi...

Bir zamanLar arkandan ağLardım,Bir zamanLar snn için dünyayı yakardm.Ama şimdi şerefsizm ki bi kibrit biLe
çakmm.Çünkü DEĞMEZSİN

Gerçek gülüşler sana umutlar , mutluluklar sana.Sana yaz , sana bahar rengarenk çiçekler.Bana yalnızlık , kış ,
kar ve sahte gülüşler yeter...!!!

!!!!!!!!!!BeNdEn GiDeN BaNa DöNeR aŞkImI fArKeTtİğİnDe!!!!!!!!!!

BİZ BİZ OLDUGUMUZ İÇİN SEVİLDİK.BİZİ SATANLARI KALBİMİZDEN BİRBİR SİLDİK.GERİDE 3-5 KİŞİ KALDIK AMA İÇİMİZ RAHAT MUTLUYUZ.ÇÜNKÜ BU YAŞIMIZA KADAR HİÇ ADAM SATMADIK.BİZ KRAL OLMAYALARA TAÇ TAKTIK İŞTE ENBÜYÜK HATAYI BURDA YAPTIK!!

bır cıglık bu zamır susmayan veya bı cumlede benı anlatan gıttın gıdelı sonsuz bır acı kaderın ellerınde sankı yok ılacı ılk ve son nefes urkek bu beden neden senın sana yakısmaz< kefen sormaya korktum meleyım nerde gonlum hesap ver sımdı sıra sende hıcranbu kesık eksık kalbım her gece sankı odamda hayalın gullerı ufle ama ben yandım gullerı mezaya sensız kaldım sen düs ve gülüslerıme umuttun cıvıler caktılar sankı kalbe yeryuzunde bak bı hayat unuttun bu cocuk sensız yapamadı

ETEĞİNİ INDIRMEK ISTEDIINIZ ICIN HAYAT FAISE SIZE GORE

SEVEN SEVER SEVMEYEN S.KT.R OLUP GİDER BENİM DÜNYAM HERTÜRLÜ DÖNER

BİZİM BELİMİZDEKİ SİLAHTAN DEGİL YÜREGİMİZDEKİ SEVDADAN KORKARLAR

bana değer vereni hayatıma sokar sevmeyinin hayatına sokarım biz delikanlıyız gidenin arkasından ne ağlarız nede üzülrz giden gitmiştir gittiği an bitmiştirr

Ne Orhan Ne Ferdi Bilmez Bizdeki Derdi Söyle Müslüm Baba NEREDEN SEVDİM O ZALİMİ
Kahpelik Son Modaymıs....!!

kız diye önem verenin güzel diye kaşar sevenin para diye dost satanın kral olsa tahtını mafya olsa mekanını z.k.ym

ZİRVEDE KARTALLAR DA BULUNUR,YILANLARDA..ANCAK BİRİSİ ORAYA SÜZÜLEREK DİĞERİ SÜRÜNEREK GELMİŞTİR.ÖNEMLİ OLAN NEREYE GELMİŞ OLDUĞUNUZ DEĞİL,NEREDEN NASIL GELDİĞİNİZDİR..

kimene göre adam,kimine göre yalanım.Herkez rahatına baksın ben adamına göre adamım.

PARAMIZ YOKKİ MANİTAMIZ OLSUN BİZ SİNCANLIYIZ CANIMIZ SAĞOLSUN MADEM SENDE GİDİYORSUN SON BİR DEFA GÜLDE TESELLİM OLSUNN :))

uMutLar TuKéNDi GéNé iÇiYoRum a NNé..

ANNE BEN MANYAKK OLDUMM

ALEM OYUNCU SOKAKLAR SAHNE SEWDİĞİM BİR KIZ WARDI O DA OLMU BİR KAHPEEE

BEN SEVERSEM DESTAN KIZARSAM KATLİAM OLURR

KADERE REST ÇEKTİM İSYANLARDAYIM

BURASI SİNCAN FERMAN GEREKMEZ DELİKANLI YUWASIDIR ÇAKALL GİREMEZZ

Bu HaYaTtA KiMsE bAkİrE dEğİLDiR eN aZıNdAn HaYaT kOyMuŞtUr OnlARa..!!!

KOLUMUZA JİLET ATTIRANLARA SEVDİĞİMİZİ ELİMİZDEN ALANLARA KADEH ŞİŞESİNİ ELİMİZE TUTUŞTURANLARA İSYANIM ALLAH'a DEĞİL ALLAH'sızlara...!!!!!

BEN SENİNLE TOPRAĞA GİDERİM DİYENİ ÇOK GÖRDÜM..BEN BÖYLE DİYENLERİ TOPRAĞA HEP YANLIZ GÖMDÜM..!!!

BENİ Bİ DOSTLARIM BİDE SEVDİKLERİM BİLSİN GERİSİ İLERLESİN..!!!

Son düzenleme moderatör tarafından:
cicozz Çocukluk cicozlarda saklı
İsyan Nickleri

Sevdik Öldük İsyankar Yalan Dünya Bize Dar Paramız Pulumuz Olmasada Aslanlar Gibi Yüreğimiz Var...!Değer Veririz Dünya Malına Boyun Eymeyiz ALLAH Kuluna Sevgi Bizde Böyledir Ölürüz Sevgili Uğruna..!
Kurşun Gibiyiz Adresi Sormayız Delikanlıyız Döneklik Yapmayız Kimseyi Sırtından Vurupta Kaçmayız Dedikya Alemde Kral Tanımayız..!Sırt Sırta Verdikmi Tek Yürek Oluruz Kahpe Olupta Bin Yıl Yaşayacağımıza
Mert Olup Bir Gün Yaşarız Bee Gülüm..!!

çαкαℓℓαя αℓємιη∂є кυят ιѕєк zαℓιм σℓмαмız∂αη∂ıя.∂σѕт νє αякα∂αş ѕαнιвιуѕєк ∂єℓιкαηℓıℓığıмız∂αη∂ıя. нαηçєя вσğαzıмızα,ηαмℓυ кαƒαмızα ∂αуαη∂ığı нαℓ∂є вιz ∂σѕтυмυzυ ѕαтмα∂ıк. ρα∂ιşαн кαя∂єşι ∂єуιℓιz кαя∂єşιмιz ιçιη ¢αηıмızı νєяιяιz.çüηкι кαя∂єşℓєя мє¢вυяєη кαя∂єşтιя αмα (∂σѕтℓαя ѕєçιℓмιş кαя∂єşтιя...)

BİR BAKIŞ BİR BAKIŞA
BİLSEN NELER ANLATIR
BİR BAKIŞ BİR AŞIĞI SENELERCE
AĞLATIR..!!

αѕαℓєтℓιк; вσу∂α ∂єğιℓ ѕσу∂α∂ıя...ιη¢єℓιк; вєℓ∂є ∂єğιℓ ∂ιℓ∂є∂ιя...∂σğяυℓυк; ѕöz∂є ∂єğιℓ öz∂є∂ιя...··ηαмυѕ; ѕöz∂є ∂єğιℓ уüяєктє∂ιя...güzєℓℓιк; уüz∂є ∂єğιℓ вαкαη göz∂є∂ιя...!

GÜZEL OLMUŞ geçen hergün ömürden alıp gitmior ızdıraplarımı cabuk dindir yarabb

SEWİPTE SEWİLMEYEN HERKESE DİGYORUM Kİ degmez çünkü köpekler renk KÖRÜDÜR etraflarındaki gök kuşaklarını degerini bilemezler takmayın yenisini bulun giden gün ömürden biraderr..''''_

'- Bu AraLar OT Takılıyorum.. İsteyen ezip Geçer İsteyen SARIP içer..

'- Sevgiler sahte , insanlar kahpe , hayatınız plan , Alayınız yalan !!!

SaKın üzmesin seni KarşıLıksız SevqiLer, baqrına taŞ basarsın aCıLar birqün diner. Giden qitsin aLdırma yanqınLarda söner.. SaKın dönüp bakma ardına KraL’Lar önde qider..

Benim Sevdiğim Kadar Sende Beni Sevseydin,Günahlardan Uzakta Ebediyen Benimdin

Yokluğuna dayandım.sensizde sabah oldu. sensizde mevsimler değişti. ama dudaklarımla gülsemde gözlerimle gülmeyi unuttum sayende.

Seni ölcek kadar seviom dedi göster dedim öldü enayi:))

Birgün zaman geçer anlamazsın gözyaşların sel olur akar durduramazsın öylesine bendesin ve öylesine sende olurumki istesende unutamazsın

Bir gün hayatın tüm güzelliklerinden vaz geçipte ölüme gitmek istersen yanıma gel , gelki sana sensizliğin ölüm olduğunu göstereyim

Eğer bir gün olur da birisi için ağlarsan başını dik tut ki gözyaşların seni ağlatan kişi kadar alçalmasın

Sesini duyabilme umuduyla yaşadığım hayat yüzünü göremediğim için çekilmez olsada sesini duyabildiğim için yaşamaya değer...

Seni Bir Serçenin Gözyaşı Dökebilme Ihtimali Kadar Seviyorum Bu Kadar mı Diyeceksin Ama bilmessın kı Serçeler Gözyaşı Döktüğünde ÖLÜRLER...

Hoççakal Allah a emanet ol tabii ki Allahın varsa?Hoşçakal aşk sende kalsın sanmam ama işine yararsa?

Yaşamak özlemsiz, özlem sevgisiz, sevgi sensiz olmaz.. Unutma gülüm sevmek daima beraber olmak değildir, sen yokken bile seninle olabilmektir..

Eskiden karanlıklardan ve yağmurlardan korkardım şimdi ise yağmurlar gözyaşım oldu karanlıklar ise sırdaşım oldu.

Hayat bir tiyatro dediler bana bir rol verdiler en acısı benimki idi önce sev sonra terket dediler

1. Ağlamak istiyorsanız asla yapmaıyn.çünkü, bir yerlerde sadece sizin bir gülüşünüz için,Yaşayan birileri mutlaka vardır

Seni asil insanların basit sevgileriyle değil, basit insanların asil sevgileriyle sevdim. Bu güzel aşkımıza nokta koyma, sana kucak dolusu virgül getirdim?

Mürekkepten denizler, kağıttan gemiler yaptım. Sonra ismini her yere yazdım. İsmini yazınca seni sevdiğimi sandın, ben seni sevmedim sana taptım!..

Dünde, bugünde, yarında? Yüreğin kadar yanındayım. Kendini yalnız hissettiğinde elini kalbine koy; ben hep ordayım!

Sen var ya sen aynı sigaram gibisin. Dumanı gözlerin? Külü dudakların... Yalnız aranızda bir fark var sigaramı ben, beni ise sen yakıyorsun...

Cok seviyordun cok ıstıyordun bnm ol dıordun olmadı zalım cok mu ıstedım senden ayrılık birden neden bu can feda benden var mı bnm gibi seven =)

Nankörsun ey sevgili bu askın katılısın askım demem bn sana sen sıradan bırısın
Su yalan dunyamda sendin tek gerceğim dilimde sarkımdın sen sımdı nefretimsin

Benim için ne olduğun hiç önemli değil.. sonuçta gözlerimin sana baktığı kadarsın.. ben o gözleri senden çektiğim an hoş bir anı olarak kalırsın

Sana dalgalardan kalem yaptım ve kıyıya seni seviyorum yazdım, sen de inandın degil mi? Sen delisin, seni sevmedim, sana baglandım sana taptım...

sen seni özleyenin özleminden habersiz özlemle özlenmektesin sen varya sen,özlemlerin içinde en çok özlenensin!!

Eger beni bu sokakta,bu mahallede,bu sehirde bulamazsan sevgilim bilki ben, Gözlerinin daldigi yerdeyim...

Seni ben degil gozlerim secti, onlar sevdi onlar begendi. Sen benim degil onlarınsın gittiysen bana ne onlar aglasın...

Bir gun sevgilim sordu ask nedir diye... Biraz zaman istedim dusuneyim diye, ertesi gun gordum onu bir baskası ile, kulagına fısıldadım ask ızdıraptır diye.

Gozleriyle gozlerine goz koyanın, gozlerimle gozlerini oyarım. Gozlerini gozlerden sakın, gozlerin gozlerime lazım.

Güldüm Aglattilar,Sevdim Aldattilar,Sarildim Biraktilar,Saolsun
Dostlar,Sevenler,Sevilenler,Beni Zorla $air Yaptilar

Sevdigim degil canimsin, uzak degil yakinimsin. Hayaller hep yalan -olur,
hayalde degil canimdasin.

Biraz seni bilirler, biraz beni Ama ne bilirler, Bu delinin seni deli gibi
sevdigini.

Ne Elimden Tuttular Ne Yuzume Gulduler , Nede Bir Gun Olsun Ölümüne Sevdiler.
Ben Sevdim Baskasina Verdiler. Bana Bu Dunyada Mutluluk Harammis

Eger sen bana gozlerinle degilde kalbinle bakmis olsaydin seni ne kadar
sevdigimi cok iyi anlardin.

KALBIME GİRSEN SEVGİMİ GÖRSEN ÖLUMUNE SEVDIM AH BİR BİLSEN

UmmAdıkLarıM adAm olurKeN... AdaM dediKleriM insAn biLe oLamAmış

Sєηdє qİт İSтєяSєη FahİSє qÖηÜLLєяİη кahвєLİqİ кσγмaz вİzє Sєηdє uηuт İSтєяSєη вİzİм qÖηÜL FahİSє dєİL aмa uηuтaηi вİzdє uηuтuяuz

Son düzenleme moderatör tarafından: