Issiar Dia Fenerbahçe'de

Ömer
Yönetici
Issiar Dia Fenerbahçe'de
Fenerbahçe Dia'yı transfer etti

Fenerbahçe, Fransa Lig 1 takımlarından Nancy'de forma giyen Senegal asıllı sağ kanat oyunusu Issair Dia ile 4 yıllık anlaşma imzaladı.

Fenerbahçe Spor Kulübü'nden yapılan açıklama şöyleydi;

"Fenerbahçemiz AS Nancy’de forma giyen Issiar Dia’yı renklerine kattı. Kulübümüz Senegal asıllı Fransız sağ kanat oyuncusu ile 4 yıllığına anlaşma sağladı.

FENERBAHÇE SPOR KULÜBÜ"

İlginizi çekebilir; Issiar Dia Kimdir

pesimist sanal alem
bence saçma bir transfer şunu gördük ki fenerbahcede taraftarın sözü dinlenmiyor bugün bjk bile taraftarın isteği için q7 getirildi bizim taraftarımız hazardı istedi site bile actılar ama noldu

Ömer
Yönetici
pesimist kolay değil hazard gibi potansiyeli olan süper yetenekli bir oyuncuyu getirmek, Türkiye'ye dibe vurmuş oyuncular gelir q7'de bunun örneği. dibe vurmuş para için Türkiye'yi tercih etmiş. Ben bu transfer politikasını destekliyorum.

Aykut hoca dün çok güzel bir laf etti, bize bu zamana kadar hep birşeyler alan yıldızlar geldi, bize herşeyini verecek oyuncular lazım dedi.

İsmi duyulmamış olsun takıma destek versin bizde parlasın ben razıyım.

pesimist sanal alem
haklısın tamamen izleyince fikrim değişti umarım nancy de yaptıklarını fbde yapar ve kalıcı olur ama yabancı sınırı kötü suan oynayacak yeni gelecek forvetle beraber forvet ve orta sahada 5 3de defansta var 8 nasıl olucak