İsmail Köybaşı Beşiktaş'ta!

hortLak c ε ή κ
Beşiktaş uzun süredir transferini noktalamaya çalıştığı Gaziantepspor'un genç yıldızı İsmail Köybaşı'nda mutlu sona ulaştı. Siyah-beyazlıların genç oyuncu için Gaziantepspor ile 3 yıllık anlaşmaya vardığı öğrenildi.

Beşiktaş'ın, İsmail'e karşılık Gaziantepspor'a oyuncu artı para vereceği öğrenildi. DHA'nın iddiasına göre ise siyah-beyazlılar İsmail'e karşılık 5 milyon Euro'ya yakın bir bonservis bedeli ödeyecek.

Gaziantepspor Kulübü Başkanı İbrahim Kızıl da İsmail Köybaşı'nın transferini ''yılın transferi'' olarak nitelendirerek, bir Anadolu kulübü olarak bu transfer karşılığında Beşiktaş'tan iyi bir bonservis bedeli aldıklarını, bunun da kendi yağıyla kavrulan kulüpleri için önemli olduğunu kaydetti.

NOT: Beşiktaş, Gaziantepspor ile İsmail'in transferi konusunda prensipte anlaştı. Siyah-beyazlılar son olarak genç oyuncu ile görüşerek transfere noktayı koyacak.

İsmail bu sezon ortaya koyduğu performansla bir anda sivrildi ve transfer piyasasında da adı en sık geçen oyuncuların arasında yer aldı. Sol bekte görev yapan İsmail, yaşı ilerleyen İbrahim Üzülmez'in yerini rahatlıkla doldurabilecek niteliklere sahip.

Ömer
Yönetici
takasda kullanılan oyuncular zapo ve serdar kurtuluş'muş.ben bunu yadırgadım açıkcası serdar'ın başarılı bir topcu oldugunu düşünüyorum.zapo da iyi topcuydu nasıl böyle bir takas yapmışlar bilemiyorum.ismail köybaşı o kadarda iyi bir oyuncu değil bence.

hortLak c ε ή κ
takasda kullanılan oyuncular zapo ve serdar kurtuluş'muş.ben bunu yadırgadım açıkcası serdar'ın başarılı bir topcu oldugunu düşünüyorum.zapo da iyi topcuydu nasıl böyle bir takas yapmışlar bilemiyorum.ismail köybaşı o kadarda iyi bir oyuncu değil bence.

Genç, yetenekli bi oyuncu ama bencede fazla olmuş açıkcası . Serdar kurtuluş verilmiş, Zapotocny kiralanmış... :confused: Bu yönetim hiç bi şeyden anlamıyo ya, birinin bunlara transfer nasıl yapılır öğretmesi lazım ...

TheMusty MaJestY
ben çok iyi para verildiğini sanıyordum serdar ve zapoyu duymamıştım ama duyunca da çok yadırgamadım açıkcası söyle ki

malesef genç ve gelecek vaadeden serdar ı ozellikle m.denizli hiç kullanamadı serdar da sakatlıktan sonra ne kendine gelebildi nede seviyesini yükseltebildi ancak yinede ben serdardan umutluydum

zapo ya gelince ordaki sorun tabiki çok yüksek bonservisle gelmiş olması yoksa baktığınız zaman beşiktaşa sadece zarar vermiş atsan atılmaz satsan senin verdiğin parayı veren yok ve beşiktaşın yabancı kontejyanında fazlalık yaratan oyuncu olarak gözüküyor

ama yinede gelecek vaadetmesine ve bizim çok önemli sorunumuz olan sol bekte iş yapmasını beklememize rağmen ismail kapalı kutudur büyük takımda ne yapacağı belli değildir ve yaş itibariylede olgunlaşmamış bir oyuncudur.. bu kadar riske girilmiydi TARTIŞILIR