internetim yavaş demeyin buyrun içeri

Ömer
Yönetici
ADSL Hızını %25 Arttırın... Kesin Sonuç

Normalde Adsl hızımız %80 le çalışır, Windows bu bağlantının %20'sini varsayılan kendi işlemleri için ayırır ve bunu %100 yapma yolu var.Adsl hızını %20 arttırmak istiyorsanız şu adımları izleyin...{SADECE Windows
Xp Professional kullanıcılarına}

Başlat >çalıştır >gpedit.msc >bilgisayar yapılandırıcısı >yönetim şablonları >ağ >Qus paket zamanlayıcısı >ayrılabilir bant genişliğini sınırla >etkin >bant genişlik sınırı = 0 >uygula >tamam'a basın...

Ben denedim işe yarıyor.Internet MSExpLorer da sayfaların daha çabuk yüklendiği farkedilir derecede...Umarım işinize yarar

Son düzenleme:
pcdoctorman85 Yeni Üye
9 yaşımdan beridir sürekli internet kullanıyorum hayatımda ilk kez bugün sorun çıkardı nedense yavaşladı ve sinir edici bi olay gerçekten şuan köpürmüş durumdayım:(

betmen518 Yeni Üye
internet cok yavaslasdı

edsl sınırsız 60 gb indirme yapmısım edsl cok yavasladı neden bole yaptı acaba cok ındırme yaptım ondanmı ?

AtlıBey Harbi Aktif Üye
Ömer abi, bunun Win7 için olanı var mı? İnternetim tamamen ölecek ondan korkuyorum.Foruma girene kadar canım çıktı.

M
Misafir
arkadaşlar bende denedim bu uygulamayı ama fark etmedi acaba neden yavaşlamış olabilir bu uygulama bile düzeltmiyorsa :(