internetim yavaş demeyin buyrun içeri

İnternet bölümünde yer alan bu konu Ömer tarafından paylaşıldı.

1. Ömer

Ömer Yönetici

ADSL Hızını %25 Arttırın... Kesin Sonuç

Normalde Adsl hızımız %80 le çalışır, Windows bu bağlantının %20'sini varsayılan kendi işlemleri için ayırır ve bunu %100 yapma yolu var.Adsl hızını %20 arttırmak istiyorsanız şu adımları izleyin...{SADECE Windows
    Xp Professional kullanıcılarına}

Başlat >çalıştır >gpedit.msc >bilgisayar yapılandırıcısı >yönetim şablonları >ağ >Qus paket zamanlayıcısı >ayrılabilir bant genişliğini sınırla >etkin >bant genişlik sınırı = 0 >uygula >tamam'a basın...

Ben denedim işe yarıyor.Internet MSExpLorer da sayfaların daha çabuk yüklendiği farkedilir derecede...Umarım işinize yarar

Son düzenleme: 2 Şubat 2010
  2. abdullah1354

abdullah1354 Yeni Üye

eline sağlık doğru söyledin oluyor vallah ellerine sağlık+rep

3. Kül_Kedisi

Kül_Kedisi Yeni Üye

teşekkürler ;) fark etti..

4. pcdoctorman85

pcdoctorman85 Yeni Üye

kralex hocam bu ayarları yapınca faturaya yansıma yapmaz deilmi ? kabarık gelmesin sonra faturalar?

5. pcdoctorman85

pcdoctorman85 Yeni Üye

9 yaşımdan beridir sürekli internet kullanıyorum hayatımda ilk kez bugün sorun çıkardı nedense yavaşladı ve sinir edici bi olay gerçekten şuan köpürmüş durumdayım:(

6. betmen518

betmen518 Yeni Üye

internet cok yavaslasdı

edsl sınırsız 60 gb indirme yapmısım edsl cok yavasladı neden bole yaptı acaba cok ındırme yaptım ondanmı ?

7. akin9168

akin9168 Yeni Üye

Çok teşekkür ederim arkadaşım işe yaradı :)

8. mübeccel

mübeccel Üye

süpersin ben de yaptım oldu .çook teşekkürler:brv::brv:

9. nero_60

nero_60 Yeni Üye

arkadaşım internette çok takılırsan olur :mad:

10. AtlıBey

AtlıBey Harbi Aktif Üye

Ömer abi, bunun Win7 için olanı var mı? İnternetim tamamen ölecek ondan korkuyorum.Foruma girene kadar canım çıktı.

11. Misafir

Misafir Guest

arkadaşlar bende denedim bu uygulamayı ama fark etmedi acaba neden yavaşlamış olabilir bu uygulama bile düzeltmiyorsa :(