İkizler Burcu Yorumları Şubat 2012

Burçlar & Fal Dünyası bölümünde yer alan bu konu MasaL tarafından paylaşıldı.

 1. MasaL

  MasaL Üye

  İkizler Burcu 2012, Aylık Burç Yorumu İkizler Burcu Şubat 2012, İkizler Burcu Şubat 2012 Burç Yorumu, İkizler Burcunu Şubat 2012 da neler bekliyor

  İkizler burcuna mensup ziyaretçilerimizi bakalım bu ay ne gibi gelişmeler bekliyor.

  Şubat 2012 İkizler Burcu
  [​IMG]

  Yeniay dönemlerinde verilen kararlar, atılan adımlar uzun soluklu olacağından, özellikle seyahat, eğitim, hukuk, ticaret başlangıçlarınızı bu ay yapmanız sizin yararınıza olacaktır. Bu alanlardaki imzalarınızı ve görüşmelerinizi bugünden sonra yapmaya çalışın.

  Aşk evinizde dolaşan mars sizi eviniz ve aileniz konusunda da aşırı eleştirel yapabilir. Enerjinizi aşk hayatınızda, çocuk ilişkilerinizde ortaya koymakta bir parça da olsa zorlanabilirsiniz. Bu dönem olan olayları gözden geçirmeli, eğer sevdiğiniz insanla tartışmalar yaşadıysanız nerede ne kadar eleştirel davrandığınızı anlamalısınız.

  4-18 Şubat günleri, iş alanlarınız oldukça yoğun ve koşturmalı olabilir. Fedakar ve anlayışlı yapınızla, iş alanlarınızda kendinizi gösterebilirsiniz. . Medya, yabancı ortaklı işler, seyahat, eğitim, ticaret, hukuk alanlarınızda , 2 hafta boyunca iletişiminizi hızlandıracak. Önemli iş görüşmeleri ve konuşmaları gündeme gelebileceği gibi, felsefe, din gibi konularda kendinizi ifade etmek, çevrenizle bu konularda konuşmak da ön plana çıkacak.Tanımadığınız insanlarla paylaşımlarınızı arttırabilirsiniz.

  Yine bu ay, özel hayatınızda ve ortaklı para konularında keyfiniz pek olmayabilir. Kolay demoralize olabilir veya olaylara eleştirel bir yönle yaklaşabilirsiniz. Ay sonu, sosyal çevreniz aktif olacak. Arkadaşlarınızla yapacağınız planlar gününüze eşlik edebilir. Sosyal ortamlarınızda kolay para harcamaya meyilli olacaksınız. Hislerinizi abartmamaya ve onlara fazla anlamlar yüklememeye çalışın.

   
  Son düzenleme moderatör tarafından: 16 Şubat 2012