İkizler burcu günlük yorumu

Burçlar & Fal Dünyası bölümünde yer alan bu konu goldprincess tarafından paylaşıldı.

 1. goldprincess

  goldprincess kıırrrmızıı

  29 Ocak 2010
  Cuma


  Sevgili İkizler, 06:49-16:11 saatlerinde ay gezegeninin boşlukta olması sebebiyle maddi açıdan dışarıdan kaynak bulmak ve yenilenmek adına girişimci olmak konusunda bazı engellerle karşılaşabilirsiniz. Bu durum doğal olarak yakın çevrenizle iletişimde çatışmalara neden olabilir. Sizin isteğiniz üzerinizde denetim uygulamasına izin vermemek ve özgür bir şekilde hareket etmektir. Fakat nedense isteklerinizin önünde hep bir engel oluşmakta ve kendinizi rahat hissetmemektesiniz. Bu durum günlük temponuz içinde belirsizlik anlamı taşıyabilir. Öncelikle enerjilerin yarattığı bu psikolojik halin bilincinde olarak pozitif düşünce gücünü ön planda tutmalı ve arzu duyduğunuz desteği kendi içinizde oluşturmaya çalışmalısınız. Bu saatler arasında, yukarıdaki konularda kendinize yüklenmek yerine mevcut işlerinizi yaparak günü akışına bırakmayı deneyiniz.
  Saat 16:11 itibariyle Aslan burcunda ilerlemeye başlayan Ay, aradığınız güçlü ifadeyi size yavaş yavaş kazandırmaya ve ışığıyla sizi aydınlatmaya başlayabilir. Bu enerji altında, otorite konumunda bulunan kişilerle anlaşmanız daha kolaydır. İş hayatınız veya özel ilişkinizle alakalı mevzularda, yabancı kişilerle olan temasınızda liderlik gücünüzü, bilginizi ortaya koymanız mümkündür. Eğer boşluk saatlerinde herhangi bir durum oluşmamış, günü sakin geçirmişseniz, o zaman işiniz daha kolaydır. Böylece Cumartesi gününe gayet aktif bir şekilde adım atabilirsiniz.

   
 2. goldprincess

  goldprincess kıırrrmızıı

  Cevap: İkizler burcu günlük yorumu

  30.01.2010

  Harekete geçmek istediğiniz konu hakkında sürpriz gelişmeler olacak. Kendinize olan güveninizin yüksek olduğu bir dönemdesiniz. Maddi açıdan sürpriz gelişmelerle karşılaşabilirsiniz. İlginç fırsatları değerlendirebilirsiniz. Yakın dostlarınızla buluşup vakit geçirmek keyfinize keyif katacaktır.
   
 3. goldprincess

  goldprincess kıırrrmızıı

  Cevap: İkizler burcu günlük yorumu

  31.01.2010

  Bugün kendinizi oldukça iyi ve moralli hissedeceksiniz. Hareketleriniz ve konuşmalarınızla çevrenizdeki kişileri ve kendinizi mutlu etmeyi başaracaksınız. Aile büyükleriyle geçmişe yönelik konuşmalar yapabilir birlikte hoşça vakit geçirebilirsiniz.
   
 4. goldprincess

  goldprincess kıırrrmızıı

  Cevap: İkizler burcu günlük yorumu

  Aşkınızın geleceğinde parıltılar var. Özgür bakışınız, epeydir karşılığını arar gibi. Sizinle ilişki konusuna birebir denk bakan birine rastlama umudunuz, şansınıza fazla güvendiğinizi gösteriyor. Mesleğinizle ilgili içinde bulunduğunuz çözümsüzlüklerin birçoğu yüzeysel. Probleme dönüşebilecek olanlarla ilgili, yakın çevrenizden beklediğinizin üzerinde destekler alabileceksiniz. Önemsemediğiniz küçük harcamalar biraraya toplanınca bütçenizi sarsacak boyutlara ulaşıyor.
   
 5. goldprincess

  goldprincess kıırrrmızıı

  Cevap: İkizler burcu günlük yorumu

  02 Şubat 2010
  Salı


  Sevgili İkizler, bugün saat 06:18-15:42 saatleri arasında Ay gezegeni Başak burcunda boşluğa gireceğinden, detayların üzerinde daha fazla durmanız mümkündür. Benim önerim bu saatler arasında herhangi bir yenilikte bulunmamak mantıklı yaklaşımlar içinde hareket etmenizdir. Gün içinde kusursuzluk arayışınız ön plandadır. Özellikle, eviniz, aileniz söz konusu olunca buna dur demeniz imkansız gibi. Eviniz veya işinizle alakalı sorumluluklar gün boyu sizi uğraştırabilir. Herşeyi belli bir düzen içinde ele almanız gerekebilir.Bugünkü etkiler altında, geçmişle alakalı bazı meseleler tekrar gündeme gelerek bir iç hesaplaşmaya sizi götürebilir. Ailenizi oluşturan kişilerle alakalı, ilgilenmeniz gereken konular, bir yandan kendi ihtiyaçlarınız derken, tam anlamıyla dinlemek mümkün olmayabilir. Bugünkü etkiler altında yapılması gereken, herşeyi kendi bildiğiniz gibi halletmek olmalıdır.
  Kim ne derse desin, bütün bunları siz yapacağınıza göre, dışardan birilerinin müdahale etmesine izin vermeyiniz. Duygu dünyanızla alakalı meseleleri de gerginliğe düşmeden, güvenliğinizi yine kendi mantıksal bakış açınızla kendi içinizde oluşturmaya çalışarak, hareket etmeniz halinde büyük bir sorun çıkmayacaktır. Saat 15:42 itibariyle Terazi burcunda ilerlemeye başlayacak Ay gezegeni, sosyal hayatınızın canlanması, arkadaşlık ilişkilerinizin güçlenmesi, fiziksel güzelliğinizin artışı, kendinize özen göstermeniz, karşı cins üzerinde etkili olmaya çalışmanız gibi olumlu enerjilerle çevrilmeniz anlamına gelmektedir.
   
 6. goldprincess

  goldprincess kıırrrmızıı

  Cevap: İkizler burcu günlük yorumu

  03 Şubat 2010
  Çarşamba


  Sevgili İkizler, bugünkü enerjiler altında iki farklı seçenek arasında hangi yöne gitmeniz gerektiğini bilemeyebilirsiniz. Bu sabırsızlığınızın altında yatan en önemli sebep kafanızın içinin rahat olmayışı. Aslında siz bütün savaşların üstesinden gelebilecek kadar güçlü olduğunuzu biliyorsunuz. Mesleki konulardaki sıkıntılar kısa bir zaman sonra geçecek ve herşey bir şekilde yoluna girecektir. Fakat sizi asıl yoran, belirsizlik. Gelecekteki idealleriniz adına yeniden hayata katılarak ben buradayım demek ve herşeyin belirli bir güven ve sağlamlıkta olması için bu belirsizliğin bir an evvel sona ermesini beklemektesiniz. Ancak o zaman kendimi rahat hissederim ve diğer alanlara yönelirim diye düşünmektesiniz.
  Sevgili Dostlarım, bütün bunların aslında astrolojik olarak tek açıklaması, biraz daha sabırlı olmanız gerektiğidir. Satürn gezegeninin aşk ve kendinizi ifadenizle alakalı yaşam alanınızda şu an geri hareketinin sürmesi de doğal olarak bir karamsarlık veriyor olabilir. Yalnız şunu unutmayalım ki, geri hareketlerin tümü sizin iyiliğiniz adına düşünen bir öğretmen gibidir. Siz hazır olduğunuzu düşünseniz, hatta adım atsanız bile o, ileride olabilecek terslikleri ve yetersizlikleri şimdiden görmektedir. Yapmanız gereken, yaşadığınız ilişkiden tutun da, toplum içindeki yerinize kadar herşeyi mantıklı bir şekilde gözden geçirmektir. Bu, yeniden inşa edeceğiniz dünyanızın daha sağlam temeller üzerine oturtulması adına gerekli olan bir moladır. O nedenle lütfen sabırlı olunuz.
   
 7. goldprincess

  goldprincess kıırrrmızıı

  Cevap: İkizler burcu günlük yorumu

  04 Şubat 2010
  Perşembe


  Sevgili İkizler, güne kısa sürecek fakat dikkatli olunması gereken, Ay gezegeninin boşluk etkisi altında başlamaktasınız. Saat 11:28-18:56 arasında iyimser düşünmeniz pek mümkün olmayabilir. Sosyal alandaki faaliyetlerde başkalarıyla görüş ayrılığına düşebilir, ortak projelerde kendi isteklerinizi kabul ettirmekte zorluklar yaşayabilirsiniz. Yani ekip halinde çalışmalarda her kafadan ayrı bir ses çıkması mümkündür. Yine bu saatler arasında, halletmeniz gereken önemli işlerinizde gecikme ve yanlış anlaşılmalar yaşanması mümkündür. Planlarınızı ertelemek zorunda kalabilirsiniz. Zaten en doğrusu da bu gözükmektedir. Yani beklemede kalmak veya mümkünse başka bir güne ertelemek yararlı olabilir. İleriye yönelik düşündüğünüz bazı konuları tekrar gözden geçirmeniz, güven duyduğunuz kişilerle beraber bunların üzerinde çalışmanız, eksiklerinizi tamamlamanızda yardımcı olabilir.
  Aşkta seçicilik kavramı sizin açınızdan değerlidir. Yani sıradan ve kendi içinde rutin bir ilişki yerine, özgürce paylaşımlarda bulunabileceğiniz bir kişinin varlığı size ilaç gibi gelebilir. Başkalarının sandığının aksine siz bağlanmaya hazırsınız. Fakat sizin bir ilişkiyi uzun süreli devam ettirmeniz için, karşınızdaki kişinin herşeyden önce ilginizi çekebilecek kadar özelliklere sahip olması lazımdır. Örneğin, partnerinizin doğal hareketleri, güven duygusu ve kendinden taviz vermeyişi size çekici gelse de, yeri geldiğinde sizi yüceltmesi, takdir etmesi, yaptıklarınızla övünmesi lazımdır. Böylece dengeli bir ilişki yaşanabileceğini ve hatta bir ömrün beraberce geçirebileceğini düşünebilirsiniz. Saat 18:56 sonrası Akrep burcunda ilerlemeye başlayacak Ay gezegeni, ev ve aile, sevdiğiniz kişi veya değer verdiğiniz konular üzerinde endişeli tepkilerde bulunabilir, bilmediğiniz durumlar nedeniyle tedirginlik yaşayabilirsiniz. Maddi açıdan başkalarından destek almakta zorlanacağınız bu enerji altında, özellikle işinizle ilgili mevzularda geriye çekilerek yeni planlamalarda bulunmanız, eksiklerinizi gözden geçirmeniz gayet yararlıdır. Görülüyor ki bugün yavaş ve dikkatli olmak mecburiyetiniz var. O zaman bu etkilerin bilincinde olarak ona göre gününüzü düzenlerseniz günü verimli bir şekilde geçirmiş olursunuz.
   
 8. goldprincess

  goldprincess kıırrrmızıı

  Cevap: İkizler burcu günlük yorumu

  05 Şubat 2010
  Cuma


  Sevgili İkizler, haftanın son iş gününe, maddiyatla ilgili konular üzerinde yoğunlaşmanızı sağlayan Ay gezegeninin Akrep burcu seyriyle adım atmaktasınız. Bu enerji altında özellikle kimseye güvenmeden, kendi kazancınız doğrultusunda hareket etmeniz gerekiyor. Bir yerlerden destek geleceğine dair söz almış olsanız bile, bir aksilik çıkabileceği ihtimalini göz önünde bulundurmanız lazım. Bu nedenle sabah itibariyle öncelikle bu durumun aslını astarını iyice öğrenmeniz gerekir. Baktınız ki herşey yolunda o zaman sorun yok. Fakat tam tersine bir durum oluşursa hemen önlem almalı, işi şansa bırakmamalısınız. Diğer bir yansıma ise, mantığınızla hareket etmek. Kaldı ki bir İkizler bunu gayet rahatlıkla başarabilir. Alacak-borç konuları ön planda yer alıyor ve tabi ki her zaman olduğu gibi ihtiyaçlar. Bunlar için limit durumunuza göre, öncelik listesi yapmanız lazım.
  Acil olarak ödenilmesi gerekenler tabi ki baş sırada yer alabilir. Ayrıca gün içinde en fazla dikkat etmeniz gereken konu, parasal konularda, günü kurtarmak taraflısı olmaktan ziyade, yarınlarınızı garanti altına alacak şekilde düşünmenizdir. Yani bugün bir şekilde sıkıntılarınızı aşarsınız ama haftaya veya bir ay sonraya ne olacak. Harcamalarınıza da tabi ki dikkat etmek gerekiyor. Nasılsa işler yoluna girecek diye düşünmek yerine paranızın kıymetini bilmeniz lazım. Hayati durumlarda bir kenarınızda üç beş kuruşunuz olursa, en azından para bulma derdine düşmezsiniz. Akşam saatlerindeki enerjiler ise, aşk hayatınızla ilgili bir konuda, özellikle birkaç hafta önce yaşanan bir durumun tekrar ön plana gelmesi fakat şefkatli ve özverili davranılması sayesinde bu sorunun çözüme kavuşturulması anlamına gelebilir. Peki sorun bitmiş midir? Şimdilik evet ama daha sonra bu mevzunun tekrar gündeme geleceğini, asıl o zaman tamamıyla ortadan kalkacağını söyleyebiliriz.