iGO My Way 2006 Plus + Yeni Türkiye Haritası + Kurulum

hortLak c ε ή κ
Bu Program ve birlikte sunduğum Haritalar şuana kadar Türkiye için yapılmış en kapsamlı en az hatalı haritalardır. Navigasyonla ilgilenen arkadaşların kesinlikle kacırmaması gereken bir paylaşımdır. iGO Firması ile Türk Navigasyon firmalarından sipotnig ile anlasarak çalışmalara başlamıştır. 2008 yılında Türkiye Haritası tamamlanarak satışa sunulması planlanmaktadır. Size tavsiyem Türkiye Haritası olarak tamamlanıp satışa sunulduktan sonra lisans satınalarak ücretli kullanmanızdır. Çünkü gercekten bunu hakediyorlar peki neden hakediyorlar çünkü asagıdaki programı ve verdiğim haritaları talimatlara uygun yükleyip kullanmaya basladığınızda anlayacaksınız. Henüz tam olarak tamamlanmamış bu haritalar şu anda piyasada satılan haritalara göre 10 kat daha fazla kapsamlı ve en az hatalı haritalardır.

Ayrıca asağıda verdiğim resimlere kanmayın program %100 türkçe destekli ve türkçe ses yönlendirmelidir.

1- Aşağıdaki iGO My way2006 plus programını indiriniz.

indir

2- İndirdiğiniz programı winrar programı ile zipten çıkartınız ve " 2577, iGO, setup.exe " bu 3 dosyayı Pocket Pc nizin Sd (memory card ) kartınızın ana dizinine kopyalayınız daha sonra Pocket Pc nizin içinden 2577 klasörünün içindeki autorun.exe isimli dosyayı çalıştırıp programı yükleyiniz.(Yükleme sırasında pocket pc nizi kesinlikler bilgisayarınıza bağlı tutmayın yok programı bilgisayarınıza yüklersiniz.)

3- Aşagıda verdiğm Haritayı Pocket Pc nizin sd (memory Card) kartınızın içindeki iGO klasörünün içindeki maps klasörüne kopyalayınız.

indir

Son düzenleme moderatör tarafından:
prıvate Yeni Üye
teşekkürler kardeşim ellerine sağlık, ben programı htc cihazım için indirdim çalışıyor ama sana bir kaç sorum olacak.Bu program süresizmi,gps sinyali yok diyor,birde verdiğin harita linki eror veriyor.

qasis Yeni Üye
arkadaşlar boşuna indirmeyin program demo versiyonu..kuruluyor ancak hiç bir adres giremiyorsunuz

adilkandir Yeni Üye
arkadaşlar p535 kullanıcısıyım igo 2006 plus kullanıyorum anlatılanlar gibi mükemmel iki yıla yakındır adana ankara bursa ve birçok illere sanki kendi mekanım gibi tüm adreslere kusursuzca ulaştım gerçekten lisansı hak ediyorlar yeni programlar yükledim birçogu hatalı çalıştı tekrar dönüşüm 2006 plus oldu