İçinizden Geçenler

eren Site Kurucularından
İçinizden geçenleri buraya dökün ne olursa olsun söyleyin rahatlayın (tabi ki seviyeli olarak)

bugün doya doya pc basında oturdugum son gün:( elveda pc artık 8 saat deil 4 saat pc basında duracam malum ablam geliyo ama özledim onunla didişmeyi:)

Ömer
Yönetici
süper lig başlamadan önce şu hazırlık maçlarından bizim mahrum bırakan d-smartı kınıyorum.ayrıca trabzonspor un uefa maçlarıda ligtv deymiş

copa america izliyoruz yapcak bişey yok :(
bari avrupa basketbol şampiyonası başlasada izlesek :)

memati Üye
Ya abicim zaten doğan tüm medyayı eline geçirdi yapcak bişi yok paşa paşa vercez 290 ytl çünkü uefa maçlarıda d-smartta:(

Ömer
Yönetici
abi şeytan diyor al bi dreambox receiver bi grup oluştur d-smartı kart paylaşımıyla izle :)

şeker Üye
ya daha kahvaltı yapcm direk pc başına uturdum
önümde kocaman bi gün var
bugününde pc başında boşa harcamak istemesemde
beni buraya bağlayan bi intrnet zafım var üf
kendimi engelleyemiom ya neyse aradabi uriim
ben iiiiiiii oldu yani:)

mahmut_kara Kızağa Çekildi :)
düşüncelerim farklıydı ama son mesajı hector un yazdığını görünce aklıma başka bişi geldi :D:D gah gah :D:D

rocker Üye
artık uğraşmıyorum snli bnlerle ya da bnli senlerle yaşıyorum dierleri gibi acınası hayatımı ama biliomusun sana sölemek istediim bişey var snle geçirdiim dakikalarda unutamadıım tek anı tek yürek sızım hatırlarmısın bir gün snle bir kafede oturup bişeyler içmiştik ilk buluşmamızdı hani garson hesabı getirmişti snde bnde aynı anda elimizi uzatmıştık bn snn elini tutmuştum işte o an aklıma geldikce deliricek oluyorum keşke keşke o anda snn elini bırakmış olsaydımda 120 YTL hesabı sn ödeseydin .........

rocker Üye
bide uzun zamandır beklemekten sıkıldığım için bunlar geldi klawyenin ucuna :)

bekleme boşuna gelmicek nasıl o yıldazlar sana asla yaklaşmıyorsa nasıl sn onlara gidemiorsan
oda sana gelmiycek dersenki yıldızlar kayar ewet yıldızlar kayar ama sonsuzluğa doğru kayar
yani ne olursa olsun sana gelmez boşuna bekleme gözlerinden akan yaşlarla iyileştir kalbini kalbinden
akan kanı su diye iç ve sadece kendin için yok edilen hayallerin için çırpın
yasamı o zaman anlıcaksın