İçim Kanıyo

Söylemek İstediklerim bölümünde yer alan bu konu gergeous03 tarafından paylaşıldı.

 1. gergeous03

  gergeous03 Üye

  Doğuda kürt ırkçı teroristler yüzünden binlerce şehit verdik.Onca ocaklar söndü.Şimdi bana kürtleri sevmediğim için kalleş diyolar.Bu vatanın toprağının her karışı şehit kanıyla sulandı sulanmayada devam ediyor.Sorarım size benmi kalleşim yoksa ekmeğini yediği türkiyeye silah doğrultan kürtlermi??
   
 2. Turkum_Turk

  Turkum_Turk Yeni Üye

  Tbıkı kurtler kardesım sen kalles degılsın senın arkandayım:D:D

  cok ama cok kallesler
   
 3. Ömer

  Ömer Yönetici

  ben bu görüşüne katılmıyorum elbette teröristler için bu dediklerin geçerli

  ama bunları bütün Kürtlere mâl etmek kesinlikle yanlış bir görüş..


  evet Türk milliyetcisiyiz, Türkiye sevdalısıyız, Vatan için gerekirse canımızı veririz,ama milletin ırkıyla,diniyle vesayresiyle uraşmak bize yakışmaz.biz hepimiz biriz aramızda çürük elmalar elbette var,ama kürt Türk fark etmez, ergenekon terör örgütündekiler Türküm diyor hatta Atatürkcüyüm diyor,ama askere sıkılan her kurşunda onlarında payı olduğu anlaşıldı.

  Kürtleri sevmeyebilirsin ama hepsine de terörist damgası yapıştıramazsın çok ağır olur, o soruyu düzelt istersen,

  Sorarım size benmi kalleşim yoksa ekmeğini yediği türkiyeye silah doğrultan PKKlılar mı??

  şeklinde
   
 4. xisyankarx

  xisyankarx !!!.isyankar.!!!

  tutkum tür arkadaşıma katılıyorum haklı çok kalleşler
   
 5. pala dayı

  pala dayı Harbi Aktif Üye

  Dayının benden sana tavsiye olsun şunu unutmaki Çanakkale şehitliğini gezersen bu topraklar için kaçbin tane kürt şehit olmuş,binlerce kürt ana babası kınalı kuzularını vatan için kurban etmiş ibretle bunu görürsün,sen şimdi daha hala bütün kürtleri bu işin içine katarsan o şehitlerimizin ve ebeveynlerinin ahını almış olursun.
  Ben senin bahsettiğin o bölgede askerlik yaptım herşeyide gördüm.Dayının kürt diye bildiklerinin bir çoğu sünnetsiz ermeniler.Kandırılmış öyle inandırılmış birkaç tane kürt için hepsini katarsan haksızlık etmiş olursun.
  Haaaaa bu vatanın ekmeğini yiyipde ihanet edenler için seninle aynı fikirdeyim,hangi milletten olursa olsun ihanet ettiği yere bir şarjör mermiyi gözünü kırpmadan sıksınlar.
  İslamdada milliyetcilik yoktur,din kardeşliği vardır bunuda böyle bilesin.
   
 6. Hasan Şeref İlhan

  Hasan Şeref İlhan Harbi Aktif Üye

  Terörün ve teröristin milliyeti olmaz, ayrıca onun bunun maşası olarak dağa çıkanların bir çoğunun hangi milletten olduğu belli bile değil, zaten amaç bizi birbirimize düşürmek, kürtler arasında da çürük yumurtalar olabilir ama bunu tüm kürtlere maletmek yanlış olur, şayet bütün kürtler PKK sempatizanı olsaydı doğu bölgelerinde başka partiler oy alamazdı.