HortLak isimLi üye iLe ...

akrep_zehiri ''єѕяαяℓı gözℓєя''
HortLak isimLi üye' ye aşığım ... Onu ççooookkk Seviyorum .. Canım benim .. ...

:love: Benim Bütün derdim sensin canım sevgiLim ..:love:

fbrdm07 HaRBi DeLiKaNLı
hayıııııııııııııııııııııııııııır son vermeyiiiiiiiiiin bidaha düşünün kolaymı öle bi anda son vermek derim :).

hortLak c ε ή κ
Biz SiLdik mi Tam Sileriz .. Hayatımızın Geri dönüşüm kutusu yok .

Son düzenleme:
!!!!!!!!!!!!! Vay be neler dönüyo yaaaa....ya keşke dersler ağır gelmesede bu formu hergün dakikası dakikasına takip etsem yaa....hayırdır....ben beraber olduğunuzu biliodum ama nie ayrıldınız kiiii ??????

Papatya_Perisi Baby on Board
bazen insan sildiğini geri yazabilir. ne zaman ne olacağını bilemezsin. şimdi ayrı olabilirsiniz fakat gün gelir kavuşursunuz yine ve niye ayrıldık dersiniz.
tamda bu satırları yazarken orhan babadan dil yarası çalıyo radyoda işte budur. hiç bir şey tesadüf değildir, sizin bir araya gelip ayrılmanızda öyle ve belki tekrar bir araya gelmeniz bile... bence bir daha deneyin... belki çok mutlu olacaksınız, dilinizi tuttuğunuz sürece, sevgiyi ve saygıyı öğrenin bilin ve benimseyin ki bir daha ayrılmayın...

teo_man_ Yeni Üye
Bakın hemen son vermeyin biraz zaman verin birbirinize kendinizi tartın ölçün biçin ama hemen bırakmayın.Ben çok agır bir şey yaşadım onun yükü hala omuzlarımda kısa bir süre sevdiğim kızı kaybettim.Ya ikinizden birne bir şey olsa canınız ynmaz mı bunlarıda göz önünde bulundurun ve tekrar düşünün derim.Benm yarim kara toprak.Bu sözü siz söylemeyin birbirinizin kıymetini bilin.

Ömer
Yönetici
ne zaman birleştiniz de ne zaman son verdiniz arkadaş :) forumda neler oluyor haberimiz yok :D

akrep_zehiri ''єѕяαяℓı gözℓєя''
= 06.09.2006 =
Tam oLarak son sözde bu tarihte söyLendi ..16.03.09,

Son düzenleme: