hocaların yanlışları

çoğu hoca vardır ki öğrenciye önem vermez yani saldım çayıra mevlam kayıra hesabı tabi derste aktif olmayan öğrenci yatar sonrada yazılıdan düşük not gelince derste huzursuzluk çıkarıyo yok şöle böle diye sözlü notonu düşük verir eve kırık notla giden öğrenci bir sürü hayal kırıklıgına ugrar.Peki sizin öğretmenlerde eksik gördüğünüz yönler nedir???

ewt ben baslıyorum hocalar tartısmayı bilmiyor bence bekli ögrencinin ögretmenle tartısmasını saygısızlık olarak görüyo belkide kültür seviyeleri yetmiyo haksız oldugu yönlerini görmekten korkuyor bu benim basıma cok geliyo:D

bencede ya yenilgiyi kabullenimiyolar yada prensipleri yüzünden

Hoooooooooooooooop! NE oluyo bakayım Kavga mı Edionuz Çok ayıp! -rap verim mi şimdi size :D Böle yapmayın arkadaşlar hepimiz kardeşiz.Yukarda geçenler biraz şaka biraz ciddi ileri gitmeyek!

Bu konuda dicek olacaklarım ise Benim bi Geometri Hocm var gırtlaklayasım gelio adamı.Adm tahtaya çıkıo özellikleri sölüyo hiç bir örnek göstermeden yapıo tabi bunları sonrada siz artık kitaptaki bütün soruları yaparsınız dio iğrenç espiriler yapıyo tepeşir fırlatıyor.Bazılarıda Tartışma ortamına girmiyor.Bi soru hakkında yorum yapıom.Bana aldırış bile etmio.

Lonely sayar sonsuzdan geri . .
bu konuyu harbi kavga yerine taşıyalım :D

konuya dönersek bazı hocalar varki işini severek yapmıyo yada öğrencileri sevmiyor ama bazı hocalarda işlerini gerçekten severek yapıyorlar vede bunu bize yansıtıyorlar

Son düzenleme:
VAy kardeşim Ya Sen doru demişsin zati.Sizin tanıdız varsa ben bilemem demişsin.Ama ilerletmesek daha iyi olurdu :) gergous3 -rap

Betül17 denizimsi
sonunda benide anlayan çıktı bu formda beni tek anlayansın teşekkürler +rep:D

Son düzenleme moderatör tarafından:
Yanlızların arkadaşı Kötülerin DuşManı BLuE :) Bu arada At gözlüğü lafınıda bildirmem gerekio kaba bi laf olmuş :(

ya siz herkesin görüsüne saygılı olmadıgınız için oldu bu olay tango herkese satasarak bişeyi basaramazsın forumda ilgi cekmek için böyle yapma bir iki kişiyi yanına toplayarak olmaz bu işler - rep ver sen nolcak verince korkacakmı ben + rep veririm ona beni ister banlayın ister sikayet edin burada o haklı vee o benim arkadasım ezmenize izin veremem

Sen yanlış anladın.Ben sadece o lafına birazcık kızdım.Ama 2 si de birbiriyle tartıştı en gzli birbirlerinden özür dilemeleri.Ben kendim adıma herkesden özür dilerim :(

Mic Check KıRıK KaLeM
öğretmenlerin bazıları biz arkadaşız cümleleriyle başlar daha sonra öğrenci arkadaş gibi davranırsa kızar bence bu lafla başlanmasa daha iyi olur