Hep Seni Bekledim Kitap Özeti (Enoch)

deep Harbi Aktif Üye
Hep Seni Bekledim Kitap Özeti, Hep Seni Bekledim Kitabının Özeti ve Konusu, Suzanne Enoch Hep Seni Bekledim Roman Özeti

ENGEL TANIMAYAN BİR TUTKU, ATEŞLİ BİR AŞK “Büyüleyici, lezzetli ve enfes” Karen Hawkins “Teslim olun ve tadını çıkarın” Stephanie Laurens “En sevdiğim yazarlardan bir tanesi” Julia Quinn “Suzanne Enoch'un kitaplarını okumak her zaman büyük heyecanla beklenen bir zevk” Christina Dodd Phineas Bromley, ömrünün on yılına mal olan gönüllü sürgününün ardından eve döndüğünde tepetaklak oluverir

Balo salonlarının tozunu yutacağı yaşlarda savaş meydanında at koşturmuş bir asker olarak sivil hayata uyum sağlaması hiç de kolay olmaz Ne var ki, küçücük bir sır, zamanlaması son derece münasebetsiz görünen bu buluşmayı hayat memat meselesine çevirecektir Birilerinin baba yadigârı topraklarına göz diktiğini keşfeden Phineas, düşmanlarını ortaya çıkarmak için bir çare bulmak zorundadır Amacına ulaşmak için hayatını tehlikeye atacak olsa da, seçeceği hiçbir yol, eski dostu Alyse'e duyduğu aşk kadar canını acıtmayacaktır