hazır msn nickleri

cicozz Çocukluk cicozlarda saklı
Hazır Msn Nickleri - Güzel Nickler

vaRmı bisdEn ötesi heRkes gideR bis kaLıRız baq heRkes gitti biZ kaLdık..!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!

ßu чα$αм вεйĩм кuяαℓℓαяĩ вεй кøчαяĩм вεй чα$αяĩм ώε вεdεℓĩйĩ вεй ödεяĩм ßu вεйĩм нαчαттα кĩ duяu$uм.ώαяℓĩğĩм.ĩspαтĩм!

Şimdi GitS£m KoymazKi..KaLsaM Neye YararKi.. Sana AşK HiÇ YaKıŞmaDı..ßen YaKıştıRaMKi..!!

ßizdé ßiLirdiq SéwqiLié PırLanta aLmasını,Ama DostLarımız Açtı...Yedik İçtik Pırlanta Parasını ...

ßana Hawa AtıCan Di£ K3ndini Kasma Damarındaki kanın ßiLe ßana HasTa!!!

bedenimle sevgili olduumdan buyana geçmiş 1dolu sene çok ihanet ettım

Herkes Gülüşümü Görüyor
Kimse savaşımı görmüyor...
Herkes sesimi duyuyor
Düsündüğümü kimse bilmiyor...
Herkes yazdıklarımı okuyor
Gözyaşlarımı kimse görmüyor...
Herkes beni tanıdığını sanıyor
Ama kimse benim kim olduğumu bilmiyor....

yOrGuNuM.....
çÜNkÜ yOrGuNLUğUmUn yAşAmAk gİbİ bİ aNLAmI vaR...
yİnEdE yAşAmAkTaN DuYdUğUm MuTLuLuĞuN TaDıNa dÜşMaNLaRıM uLaŞaMaZ

İcimde O kdr GüzeLsinki SeninLe ßu güzeLLigi ßozamam!!

Dönüşü yoq geLemem artıq geLipde seni ßuLamam artıq ßıraK ßu sevda ßöyLe kaLsın kadere isyan edemem Artık Kaderrr Artık YeterRr

ak$amLar Cöküncé ßu Sénsiz $éhré
Yüréqim KırıLır ßüküLür Dérdé
Gözya$ı İcipté ßu Sarho$ Yérdé
ßaqrıma VurmaLar Sén Yoqsun Diyé

Seven unutmaz unutansa sevmemistir eğer sevipte unutmusa sevmesini ßiLmemistir

ßana Geri Dön ßenim oL diyosun SefgiLi Ayrılacagımızı SöLediginde Gözümden ßir Damla Yaş Düşmüşdü HaTrıLıomusun Onu GetirirSen seninim

KaLın KaLın KırdıLar ince ince SardıLar derın derın CeKdıLer ßır Kosede öLdüLer EsrarDır DedıkLerı Dumandır CekdıkLerı Coq Hosuma Gıdıor YaPısTır DeDıkLerı

Sıkımı oynattım pkk yha Kanımı vurdum sanlı bayraga ErKeKSen Ermeydanına YigitSen UsLandır ßu LAfLarım sana DeıL LAf Canßazına Agar Tasa ßastın Sok ßı Kenarına

Almak istedim , ellerini alamadım Bakmak istedim, gözlerine bakamadım Sarmak istedim, kollarıma saramadım Görmek istedim, son defa göremedim çünkü aramıza ayrılık girdi...

Bu sevda bir sürgün nereye gider. Nereye kadar be gülüm nerede biter. İçimdeki hasret düşer gözümden, dayanmaz bu yürek gel gör gülüm bu kadar yeter..

Ulaşılmayı beklerken ayrılık
İkimizin kaderi olsa gerek
Bana ayrılık yazan felek
Sensizliğini bana giydirecek

Sote yere Geçer ESRAR iCeriz SELO caLar İSYAN Ederiz KADERİMİZ Deyip GÜLER Geceriz

Kapıyı giderken hızlı çarp,
Sessiz olmasın gidişin,
Dönmeyeceğini bileyim..
Suratıma çarpar gibi,
Küfreder gibi,
Hiç sevmemiş gibi!!!

Dün Düşümde Düşüme Dogru Giderken Beynimde Vurgun Misali Topladım Kaybolan Anıları Sereserpe Serilmiş Karmaşık Şu Gönlümün PuzzLe Taşları.....(

HérqéZ qOnuŞtuĞuNu YazaR , ßén iSé SusTuqLarImI...!:

Ve sıra benım soruma geldı su an bunu okuyan arkadas en sevdıgın ınsanın bı msj yasdıkdan snra çlücegini bilsen ne yasarsın o msj ja?¿?

MSN Karizma nickler

"..ßeN SevmeYi ßeceremediM, ßelKi de SevilmeYi..ßeniM SevmeYe eNgeL eVciL aCılarıM VarDı.

DerDi oLaNı DinleriM, DerdiM VarSa DerDe YoL aÇaNı SileR GeçeriM..!

aSlanlaRa SöZ VerdiM, ÇakallaRa YeM oLmaM..!

DağlarıN TepesiNe, eŞkiyanıN aLnıNa, KızlarıN KalbiNe "öLümsüZ MehmetçiK" YazacağıM..!

öYLe MasuM DurduğuMa KanMa SakıN ŞafaK 295 oLsaDa "FiRaRıM" YakıN..!

SeN SeN oL ßiR iNsaNa HattindeN FazLa DeğeR VerMe, eĞeR HattindeN FazLa DeğeR VerirseN o iNsaNı ÇoK ÇabuK KaybedersiN..!

TıpKı ŞairiN DediĞi GiBi eVlaT, ßiZ Ki uStasıyıZ VataN SevmeniN...

KolaY oLmıcaK SeNi uNutmaK... ßelKi GeCe GündüZ aĞlıcaM... Ne oLurSa oLsuN ßirtaneM, SensiZ YaşamaYa aLışcaM...

iNsanlaRı TanıdıkCa SevdiM, SevdikCe De TanıdıM (aYNı SeNi SeviP TanıdığıM GiBi)

HayaT YaşandıĞı KadardıR, GeriSi Ya HatıralarDa BiR iZ YaDa HayallerDe BiR uMuttuR..!

eRkekleriN "SeNi SeviyoruM" DemeSi ßiR MumuN "aSLa SönmeyeceğiM" DemesiNe ßenzeR..!

"..KıZ DediğiN iStanbuL GiBi oLmaLı; FetiH'i ZoR, FatiH'i TeK oLmaLı.."

uNutmayıN; HeR aŞK ßiR ßitKi iSmiyLe ßaşlaR aMa HayvaN iSmiyLe SoN ßuluR..!

"..MutluluK ßiR ÇimendiR ßastığıN YerDe ßiteR, YalnızlıK GittiğiN YoldaN GeliR.."

aLtı EvLiya, üsTü EşkiYa, iŞTe ßuraSı MoLLaaRaP, ŞimDi DağılıN uLeyNnN..!

ßiZ Bu aLemDe ÇaydanlıĞa KaN KoyaR ßıçakLa KarıştırırıZ DosT DeriZ CaN VeririZ aNcaK DosT uNutunCa öLürüZ..!

ßabaMa DedimKi; "ßeniM DeğeriM Ne KadaR? DünyalaR KadaR" DeDi.. PeKi DünyanıN DeğeRi Ne KadaR? DediM. "ßeŞ PaRa eTmeZ" DeDi...

KıR KalbiMi GönlüN oLsuN.. aL HeR ŞeYi GözüN DoysuN.. ŞimDi ßaşKa KollardayıM ßu Da SaNa KapaK oLsuN..!

DünyaDa HiÇ KimseYe GüvenMe ÇünKü ßeyaZ GülüN BiLe GölgeSi SiyahTır

(%) SeNi SeveriM, SeNi SeveniDe SeveriM, SeNi ßeniM KadaR SeveniDe KurşuNa DizeriM (%)

ßiR GüN TitreyereK uYanırsaN ßiL Ki ResmiNi öPtüğüM GündüR.. aMa ßiR GüN SebebsiZ YeRe GözyaşlarıN aKarSa, ßiL Ki öLdüğüM GündüR.Msn Nickleri.

ßeN ßüyüK RüzgarLarıN aDamıyıM, ßeniM SevdaLarımDa ßüyüK oLuR öFkeLerimDe.. ßeN SeverseM DestaN, KızarsaM KatLiaM oLur...

♥ Eger Bir Gun O Hic Ayrilmamacasina Sarildigim Olumle Uzaklara Gidersem, Yagmurlara Emanetsin.senin Icin Kan Akitmak Gerekirse Cimbomum, Dunya' Nin Atardamarini Keserim! Yok Olmaz Senin Kanin Olacak Dersen,ben Seni Toprakta Da Severim..

♥ Buyuk Altay'sin Bu Alemde Kralsin,86 Yildir Yasarsin,cekemeyenler,goz-gozluler Catlasin,bir Allahim,birde Sen Varsin...

♥ Inandik Size Bu Sene Gormek Isteriz Sampiyonluklar Icinde Sampiyon Olunca Tum Turkiye Inleyecek En Buyuk Kanarya Diye...........

♥ Adam Galatasarayliymis Ama Korkmayin Tedavisi Devam Ediyor Yakinda Besiktasli Olacak Ve Kurtulacak...

♥ Sevgili Fenerbahce Taraftarlari. Yenemediginiz Takimlarin Listesini 1905 Galatasaraycell'e Gonderin, Onlar Sizin Icin Yensin. Ne Dersiniz Hos Olmazmi?

♥ Ben Icinizde Tekim Tek Oldugum Icin Zafer Benim Cunku Ben Yozgatliyim...

♥ Turkiyede Iki Cesit Taraftar Vardir. Fenerli Olanlar Ve Fenerli Olduklarini Bilmeyenler...

♥ ♥ Ferikoyum Benim Biricik Sevgilim Bensensiz Soyle Neylerim ....

♥ Ipek Siyah Mantolum Beyaz Beyaz Yakali Kalbim Kalbim Carpiyor Sana Baktim Bakali Ne Guzel Seysin Ne Yaman Seysin ...

♥ Bu Alemde "tatanga" Gerisi Palavra,alayina Isyan Olumune Sakarya...

♥ Piskopatin Babasiyiz Bozoklarin Tek Sahiyiz Ovunmekte Cok Hakliyiz Sapina Kadar Yozgatliyiz...

♥ Babalar Onde Gider Cunku Evlatlar Yol Bilmez...

♥ Besiktasim Sen Bana Babamdan Kalan Miras Degil Ogluma Olan Borcumsun...

♥ Sari Lacivert Rengimiz Fenerbahce Herseyimiz Hicbir Seye Degismeyiz Cunku Fenerbahce'liyiz.

♥ Fenerlimisin? Allah Baska Dert Vermesin.Msn Nickleri.

♥ Besiktasim Benim Biricik Sevgilim Soyle Senden Ba$ka Kimim Var Benim!!

♥ Bir Ki Uc Gol Yetmez Dort Bes Alti Olsun Metin Ali Feyyaz Atsin Besiktasim Sampiyon Olsun...

♥ Sus Soru Sorma Nasilsin Ama Tatli Kanarya Gel Seni Seviyim Kartal Askina Macka Parkinda

♥ Siyah Beyaz Gullerle Donanacaksa Naasim!sana Binlerce Can Feda Olsun Buyuk Besiktasim!

♥ Besiktaslilik Olum Kalim Meselesi Degildir!cok Daha Onemlidir...!

♥ Her Turk Feherbahceli Dogar,sonrada Dogduguna Pisman Olur...

♥ Bir Gun Herkes Fenerbahceli Olacak,geri Kalan 364 Gun Galatasarayli...

♥ Ovunmekte Cok Hakliyiz Cunku Gururluyuz Gucluyuz ***ankaragucluyuz*** ...

♥ Ortegayi Aldi Alti Golu Takti Helal Olsun Sana Sanli Kanarya...