Harbiforumdaki öğretmen arkadaşlar tanışalım.

Öğretmen Evi bölümünde yer alan bu konu agent force tarafından paylaşıldı.

1. agent force

agent force Harbi Aktif Üye

İlk ben başlayayım.İsmim Mehmet,bir yıllık sınıf öğretmeniyim.

2. yeniçeri

yeniçeri JaNiSSaRY

mehabalar burda öğretmen bulunmaz ama bir sen bir ben işte bende öğretmen adayıyım hayırlısı

3. Hasan Şeref İlhan

Hasan Şeref İlhan Harbi Aktif Üye

En kutsal ve zor meslek, başarılar dilerim.:brv::brv::brv::brv:

4. pala dayı

pala dayı Harbi Aktif Üye

ALLAH BİZLERİ ÖĞRETMENSİZ BIRAKMASIN,BANA BİR HARF ÖĞRETENİN KIRK YIL KÖLESİ OLURUM SÖZÜ KÜLTÜRÜMÜZE YERLEŞMİŞTİR,LAKİN BİZİM NESİL MAALESEF ÖĞRETMENLERİNDEN DAYAK YEMEKLE YETİŞTİ,GENELDE HEPİMİZ ONLARDAN KORKARDIK.PALA DAYINIZDAN YENİ NESİL ÖĞRETMENLERE TAVSİYE,,,,SEVİN ÖĞRENCİLERİNİZİ,SEVİNKİ ONLAR SİZLERİ HAYIRLA ,TEBESSÜMLE,DUAYLA,MİNNETLE ANSINLAR.BİZLER GİBİ KORKU VE NEFRETLE (ÇOK SEVDİĞİMİZ ÖĞRETMENLERİMİZDE VARDI) anmasınlar......ALLAH hepinizin yar ve yardımcısı olsun.........

5. yeniçeri

yeniçeri JaNiSSaRY

dayıcığım öyle diyorsun da bence öğretmenlerin sert olması şart bu devirde. şimdiki nesil çok şımarık yetişiyor, anne baba gerekli saygıyı öğretemiyor sonrada baş edilmiyor ( aileden gerekli eğitimi alanları ayrı tutuyorum). ailenin otoriter olması ve öğretmenin sert olması gerekli. öğretmen çocuğu yaramazlığı için cezalandırırsa ailesi hemen öğretmene suç bulup onunla tartışıyor, ondan sonra ne oluyor::::

uyuşturucu yaşı 12 ye düşmüş sigara yaşı 9 a düşmüş hadi buyrun. OTORİTE ŞART........

6. pala dayı

pala dayı Harbi Aktif Üye

Ya dayının doğrusunda,benim ne söylediğimi tam anlayamadın galiba,yada ben anlatamadım.birdaha oku istersen.

7. ken_50

ken_50 Üye

Öğretmenlik en zor MEslektir .