HarbiForum yeni teması ve görünümüyle karşınızda

Forum Duyuruları bölümünde yer alan bu konu Ömer tarafından paylaşıldı.

1. Ömer

Ömer Yönetici

Regaip Kandiliniz mübarek olsun arkadaşlar. Sitemiz yeni arayüzüne büründü bugün. vbuleltin 4.1 serisine terfi etmiş bulunuyoruz. Daha evvel bu değişimi yapmayı planlıyorduk ama Futbol Skor Tahmini yarışmasındaki arkadşaları mağdur etmemek için sezon sonuna denk getirdik.

Logomuzu yapan NymO'ya teşekkürler :) Bir kaç logo daha yaptı onları da deneyebiliriz :)

Evet şimdilik bir takım eksiklikler olabilir, her türlü eleştiriyi öneriyi bu başlık altından yöneltebilirsiniz.

2. NymO

NymO Değişik Yönetici

eline sağlık çok güzel bir tema olmuş. Daha cix duruyo :D

3. Ömer

Ömer Yönetici

Seninde eline sağlık pampa :D Logo da cixis oldu :D

4. deep

deep Harbi Aktif Üye

Ben çok sevdim valla bu stili :) Eline sağlık admin emmi :D

5. cicozz

cicozz Çocukluk cicozlarda saklı

ben tuttum temayı elinize sağlık ama önceki gibi yazı tipimizi seçiyorduk bir seferde ve tekrar ayarlamak zorunda kalmıyorduk o özelliği tekrar eklerseniz güzel olacak.

6. ladigar

ladigar Üye

Uzun yıllardan beri girmiyordum 2009 da üye olmuşum ama harbiden adam yapmış :D güzel bir site.

7. hacercan

hacercan Üye

Açtığım konunun daha önceden açılıp açılmadığını anlayamıyorum,açılmış veya benzer konular,başlığı yazdığımızda sıralanırsa çok yararlı olur.Bunun haricinde güzel bir forum bence.:) .yalnız yorum yazan pek bulunmuyor nedense.

8. Ömer

Ömer Yönetici

Konu açarken, konu başlığını yazdığınızda, açacağınız konuya benzer konuların isimleri listelenecek eskisi gibi...