Hangimiz Katil Ruhluyuz?:d

Garip Olaylar bölümünde yer alan bu konu yalnızlar rıhtımı tarafından paylaşıldı.

1. Bu bir psikolojik test

Öykünün kahramanı bir genç kız. Bu genç kız, kendi annesinin cenaze töreninde daha önce kim olduğunu hiç bilmediği bir genç adamla karşılaşıyor. Bu genç adam kızın rüyalarının adamı ve kız görür görmez adama aşık oluyor. Aradan bir kaç gün geçiyor. Genç kız, kız kardeşini öldürüyor. Polis neden öldürdüğünü sorduğunda, genç kız cevap veriyor?

Kızın, kız kardeşini öldürme sebebi nedir?

cevabınızı alayım...

Cevap: Genç kız,adamın cenazeye geleceğini ve adamı orada göreceğini umuyor.

Bunu doğru cevapladıysanız, polise gidip sizi hapsetmelerini isteyin. Bu ünlü bir Amerikan psikoloji testiymiş. Öldürebilme zihniyetine sahip kişiler buna doğru cevap verirlermiş. Seri katillerin çoğu bu teste hiç düşünmeden doğru cevabı vermişler. Doğru cevabı bulamadıysanız, ne iyi!

NE İLGİNÇ DE Mİ?
    şimdi kendi cevabınız neydi?Onunla beraber yorumları istiyorum...

2. Rebel Angel

Rebel Angel Harbi Kız

oh ben masumum:D:pbulamadım çnkü..:D kız krdeşi o adamı görüpte o da aşık olur die dşnmüştüm..:):p:p çok sacma bi düşnce ama..:D)

3. hee yok yok bende aynısı düşünmüştümm :Dsaçma olur mu hiiçç :p...yorum için tşkkrlr

4. KOLYELİ

KOLYELİ Üye

KadeŞİne Gİcik Oldu Dİye ÖldÜrdÜĞÜnÜ DÜŞÜndÜm

5. KOLYELİ

KOLYELİ Üye

kolyeliye katılıyorum

6. artistturk

artistturk Üye

kardeşinin bilmesini istemediği için öldürdügünü düşündüm.

7. yasasin17

yasasin17 Yeni Üye

kızkardeşini öldürmüş çünkü öldürdükten sonra kızkardeşinin cenaze töreni yapılacak ve o adam cenaze törenine gelecek ve o adamı bir daha görebilecektir

nasıl sadismiyim :D :D :D :D:d

8. valla ne diyim ki artik sizlere kardesler:confused:

9. santiagoburakk

santiagoburakk Yeni Üye

o adamla cenazede karsılaştı belkı birini daha öldürürsem bi daha karşılaşırım die olabilrmi ??

10. III.Ahmet

III.Ahmet Üye

kadeşimi oldürünce o adamla cenazede tekrar vgörüşürüz die öldürmüştür

11. Liz emiLy

Liz emiLy Üye

inanmıormmm ilk bakışta direk bildimmm. ben şimdi katil ruhlu muyum?yok bea sacmalamayın yalan buuuuu. yoksa deil mi?? tırstım waLLa:D:olumsuz: :angel1:

12. TasteTheBlood

TasteTheBlood Yeni Üye

Aynen ben de bulamadım...Ama ne alaka çok saçma ya her önüne gelen bişiy uyduruyor...
    Adam salak tabi gidicek polise teslim olucak çok saçma:S:S:S:Nerden buldun bunu söyliyebilir misin

13. TasteTheBlood

TasteTheBlood Yeni Üye

Zaten cevabı yazmış burda...Ben bu yazıyı daha önce bu forumda okumuştum...