hacimli saçlar için

Moda bölümünde yer alan bu konu gizems tarafından paylaşıldı.

 1. gizems

  gizems HaRbİ PrEnSeS

  saçlarınıza şekil vermek için kullandığınız jölelerin bir süre sonra saçlarınıza yapışmasından rahatsız mısınız? o zaman jölenizi bir de besleyici saç bakım kreminizle karıştırarak uygulamayı deneyin. bu karışım sayesinde jölenin yapıştırıcı etkisi hafifleyecek ve saçlarınız daha doğal bir şekle kavuşacaktır.
  kıvırcık ve dalgalı saçlara tarama Önerisi
  saçlarınız dalgalı veya kıvırcıksa, buklelerinizin şeklini kaybetmemesi için sanılanın aksine ne kadar küçük fırça kullanırsanız o kadar iyi şekil verirsiniz. ama buklelerinizin daha yumuşak bir görünüm kazanmasını istiyorsanız büyük fırçalar size yardımcı olacaktır.
  ekmeğin cildinizdeki mucizevi etkisi

  ekmek mayasında bulunan 'betaglukan', cilt yüzeyinde cildi dış etkenlerden koruyan 'cmglukan'a dönüştü. cmglukan ekmek mayasında bulunan betaglukan'ın suda çözülebilen formu. cilt sıkılaşıyor, nemleniyor, canlılık kazanıyor, hücre yenilenmesi hızlanıyor ve yaşlanma etkileri yavaşlıyor. ekmeğin mucizesiyle skincode essentials serisi sayesinde yetkili tüm eczanelerde tanışabilirsiniz. Ürün fiyatları 37 ile 179 ytl. arasında değişiyor.

  yüz Şekline göre saç gölgesi

  saçınıza ve yüzünüze daha aydınlık bir ifade vermek istiyorsanız, gölge veya balyaj yapılacak bölgenin yüz tipinize göre doğru belirlenmesine dikkat etmelisiniz. aksi takdirde canlı bir ifade yerine soluk, sağlıksız bir ifade kazanabilirsiniz.

  uzun ve İnce yüz tipi
  saçlarınız omuz hizasındaysa ve yüzünüz uzunsa, saç uçlarına doğru attıracağınız ince gölgeler yüzünüzün uzunluğunu tolere edecektir.

  köşeli yüz tipi
  saçlarınızın ön tutamlarına diplerden başlayan bir veya iki ince tutamı gölgelendirmeniz yüzünüzün köşeli hatlarını yumuşatacaktır.

  yuvarlak yüz tipi
  yüzünüzün yuvarlak görünmesine sebep olan yanaklarınızı saçlarınızın sadece ön tutamlarına attıracağınız ince gölgelerle kamufle edebilirsiniz.

  oval yüz tipi
  yüz orantınıza göre küçük kalan çenenizi, hatlarınızla dengeleyebilmek için gölgenizi veya balyajınızı kulak hizasından çeneye doğru daha özgün bir şekilde attırmanızda fayda var.
   
 2. Rebel Angel

  Rebel Angel Harbi Kız

  işimize yarayacak bilgiler paylaştığın için sağol;)
   
 3. gizems

  gizems HaRbİ PrEnSeS

  sorun değil şekerim sen iste yeterki.......
   
 4. green_eyes

  green_eyes Üye

  benim saclar oldukca hacimli :Dsaol paylasım için
   
 5. gizems

  gizems HaRbİ PrEnSeS

  hım öylemi benimkinlerde dümdüz onlar için lazım böylede güzel ama olsun :D sende saol canım