Güzel Sözler 2

Güzel Sözler bölümünde yer alan bu konu cicozz tarafından paylaşıldı.

 1. cicozz

  cicozz Çocukluk cicozlarda saklı

  Güzel Sözler
  Kaybetmek korkusu taaa içimdeyken bekle diyorsun,döneceğim birgün. Beden beklemesine bekliyor da, ama yürek kan ağlıyor sensiz geçen hergün.

  Benden uzak olsanda, sana sarılıp dokunamasamda, sana sesimi duyuramasamda,kalbimizin bir olduğunu ve seninde beni ben kadar özlediğini biliyorum canım


  Rüzgara bir öpücük emanet ettim. Eğer bu yasakşam ısrarla yüzüne eserse sakın yüzünü çevirme k doya doya öpsün seni benim yerime.


  Gecenin karanlığındasın güneşin ışığında. Suyun damlasında selin coşkusunda,kimi yanımdasın kimi rüyamda,ama hep aklımdasın sakın unutma aşkım.  Gecenin karanlığındasın güneşin ışığında. Suyun damlasında selin coşkusunda,kimi yanımdasın kimi rüyamda,ama hep aklımdasın sakın unutma aşkım.

  Aşığım diyene değil aşkından öleni sev, yüzüne bakıp ağlatanı değil tek başına seveni sev, seviyorum diyerek boynuna sarılanı değil incitirim diye sarılmayanı sev  Ah o gözlerin beni düşürdü derde, söylesene sevdigim dermanı nerde, derbeder oldum dostlarım ben bu alemde, gözlerini görmesem can veririm ben aman canom ,gülüm canom dizlerinde ölem ben ölem canom ...  Hayat düşündüğün kadar güzel, gördüğün gibi tatlı değildir gerçekler bir gün gözünün önüne geldiğinde pembenin kara sevdanın yara, arkadaşlığın ne palavra olduğunu anlarsın  Uzaklar aldı seni benden sevdim deme Allah affetmez güldeki dikenden böyle nefret edilmez ne olursan ol sana dönülmez


  alışamam gurbetin acısına
  alışamam hasretin sızına
  deli eder yokluğunun gecesine
  alışamam alışamam...