Güzel Sözcükler

cicozz Çocukluk cicozlarda saklı
Uyunca insanı sevindiren uyandığında ise pişman eden geriye dönmek isteyipte dönemeyen dönemeyince insanı çıldırtan ve delirten ve yanlız bir defa görülebilen harika bir rüyasın canım

Kıpkızıl bir güneşin önünde mavi, sevda mavidir mavi ise umut.Yüreğini her zaman mavi tut.

Sevgi hak edenin, umut sabredenin, zafer inananın, mutluluk bekleyenin bunların tümü senin OLSUN

En Güzel Elbisemi Tabutuma Sersinler Yılanlı Akrepli Yerlere Mezarımı Kazsınlar Eğer Seni Unutursam Bebeğim Mezarımın Taşına Şerefsiz Yazsınlar.. herşey senin için ceylan

Ölüm ölüm dedigin nedirki gülüm ben senin için yaşamayı göze almışım

Dün yine hayalinle yaşadım bütün gün, ondan önceki günde hayalinle yaşadım.Galiba yarında hayalinle yaşayacağım artık alıştım buna ben seni değil hayalini seviyorum.(VEFASIZ)

Kardenleni bilirmisin güzelim beyaz karların içinde açan bir çicektir sende benim güzelim sevdalarımın içinde açan bir çiceksin sen benim kardelenimsin

sana olan sevgimi satirlara yazdim kalbimin kösesine bir mezar kazdim sana olan sevgimi oraya gömecegim seni severek dogdum seni severek ölecegim...

ismin uzaklarda hayalin yakın. resmime bakıpta üzülme sakın. bu bir hatıradır dikkatli bakın. kıymeti yoksa yırtıp atın. ateşe atmayın yanmasın. güneşte tutmayın solmasın. sevmeyenler eline almasın. sevenler ömür boyu saklasın.

Bir sırrım var kimseye söyleyemediğim bir Allah bilir birde ben biri daha bilsin istiyorum oda sen bilmem saklayabilirmisin SENİ SEVDİĞİMİ söylesem

Hiç kimseyi sevmemiştim böyle delicesine, hiç kimse için ağlamadım böyle ölürcesine, hani kalpte çiçekken senin kalbinde buket olmayı istedim, bilmemki neden çektin gittin nerde bulurum seni hata bende suçlar bende o güzelim gözler sende hiç kimseye diyemedim adın saklı kaldı bende.

Sevgililer güzelliğe zamanla alışıp onu kalpleriyle görmeye başlarlar...

Hasrete yar olup gittiğin yolda boşuna bekleme dön döneceksen yıllardır çektiğim yetiyor bana bırak şu inadı sev seveceksen

Güzel yüzüne hasret kaldığım neredesin biliyorum baktığım değil daldığım yerdesin

Gül olup dökülsem yere Eğilip toplarmısın Mezarımın başına Sevdiğim yazarmısın

Sen de birgün seversen Allahından bulasın.Sen benim aşkımı, sen duygularımı çalan bir yalancısın.Hani sen benimdin, hani gözbebeğimdin, hani en çok beni sevmiştin? Hani ben canındım, ekmeğin, aşındım? Nerde sözlerin yalancı? Ben ağlarım; sen de ağla!Y aptıkların yanına kar kalır sanma!!!...Ölsem de mahşerde nefretimsin sen artık...(gülgüzelinden Sedat'a nefretlerimle...)

öpem goncagül kokulu dudağından, gülşen kokulu yanaklarından. kulağımda sesin, hayalimde cemalin hapsetmişim düşünceme seni seni çok seviyorum hemde deliler gibi SÜREREYYAM biriciğim

Seversem sonuna kadar severim silersem mahşere kadar silerim seveni baştacı sevmeyeni yolcu sayarım şimdi söyle itirazın varmı seni seviyorum

HIRSIZ aranıyor AD:bitanem soyad:sevgilim yer:kalbim adres:aşk.cad.seni seviyorum.sokak, no

EN VE BEN kat: KALBİMDEKİ TAHT

Görmeden görmek yaşamadan ölmek ve..... sevilmeden sevmek En acı şey olmalı...!

Seni sensiz yaşamak en kötü kader olsa gerek, ey benim hasret kokan sevgilim bu ayrılığa dayanırmı yürek! gel desem gelemezsin biliyorum, ama ben seni yaşıyorum seninleyim ve tek...!

Sensiz yürüyorum bu gece caddelerde sensiz bakıyorum bu gece resimlere sensiz dinliyorum sessizliği caddelerde, ateşin sondu bak bu gece duy feryadımı ta içinde, aşk bu olmak zorundamı gözler bakamaz durumdamı soyle bebeğim gümüşüm boynundamı.

Hani hatırlarmısın seninle gökyüzünü seyrederken bir yıldız kaymıştı sen bir dilek tutmuştun bense tutacak bir dilek bulamamıştım çünkü benim dilğim çoktan gerçekleşmişti benim dileğim sendin

Seni sensiz senden uzakta yaşamanın zorluğunu bilemezsin, çünkü sen hep seninlesin, ama unutmaki sevdiğim, seninle olduğun kadar´da benimlesin, seni kalbimin derinliklerinde saklıyorum! Seni çok ama çok seviyorum bebeğim!

Deniz gözlüm benim senin için hazırım.Eğer ölüm gerekse ölmeye giderim.Yemin olsun seninim,çocuklar gibi şenim.Deniz gözlerinde hayat bulur gözlerim.Yüreğim acır inan senden uzak kalmasın,o deniz gözler benim başkası hiç bakmasın..........

Yerine sevemem,yerine sevemem razıyım yapayalnız tükensin yıllarım ama yerine sevemem olmuyor denedim yinede yerine sevemedim herşeyin.........

Güneşin doğuşu güzelliğini.Ayın parıltısı gözlerini.sonsuz gökyüzü ise sana olan sevgimi hatırlatırken ey! Deniz Gözlüm seni nasıL unutayım...(DeNiZ'e)

içim o kadar senle dolu ki... insanlar seni gözbebeklerimde görürler diye bakmaya korkar oldum.

Ne mutlu yanında olanlara,Sana dokunup sesini duyanlara,Yanından geçip kokunu alanlara Ne Mutlu. Ama hiç biri hasret degil benim kadar KOKUNA !

Hayat beyninizdeki bulmacaya benzer bir soruyu çözersin yeni bir soru gelir ki hayatı yaşamak istiyorsan hayata asla onem verme

Bir Sondu seni bulmak bir ömürdü sana yazmak belki yarın belki doğacak yarınlara hasret memleketten esen rüzgar gibi ruhunu okşamak isterdim .EÜAŞ Atatürk HES

Başka tene bulaşmış kirli sabahların var senin boyunu aşmış büyük günahların var bir leke gibi kalsın alnında ihanetin mahşere dek sürecek bendeki bu nefretin koptuğu yerde bırak bu masal böyle bitsin bir zaman herşeyimdin artık HİÇBİRŞEYİMSİN!!!

"Böyle bir aşk görülmemiş dünyada,ne geçmişte nede bundan sonrada,arasalar bulamazlar rüyada,göremezler seni yazdım kalbime"

Buruk hasret dolu geceleri öldüreceğim bir gün bu ayrılık şarkılarını kurşuna dizeceğim ve seni benden ayırdığı için kaderimi mahkemeye vereceğim

Sevda ne yalnız bir yükseliş ne de yıldızlar gibi parlayıp sönmektir kaybetmeyi düşünmek boşuna emektir kahramanlık bir kez sevip bir daha asla dönmemektir

Hey! mezarcı bana öyle bir mezar yapki kara toprağa dert olsun üstüne öyle DERTLİ yaz ki SEVGİLİM okudukça KAHROLSUN...............

Ölmek dünyada unutulup gitmekmiş ölmek bir kefen giymekmiş ölmek o soğuk o korkunç o kara toprağa girmekmiş yok be aşkım asıl ölmek SENSİZLİKMİŞ....

Hayatımda ilk ve son aşkımsın inan bana senden bir başkası söz verdim haram bana sensizim bu gece yine başım duman duman merak etme sevgilim kalbimdesin sen her an vuramam sana elimi kaldırsamda kıyamam sana beni anlamasanda bu garip halimi ben bile anlamıyorum tek bildiğim birşey var SENİ ÇOK SEVİYORUM

Bulutların maviliğini ellerine yıldızların parlaklığını gözlerine sevgilerin en yücesini usulca kalbine bırakıyorum kabul edermisin

O kadar güzelsin ki, mümkün değil bakmamak o kadar güzelsin ki, mümkün değil kanmamak.. sözlerin aşk tuzağı gülüşün ise can yakan sen aşka hile katan HİLEBAZ ın tekisin

Bir Rüzgarla Yağan Yağmurun ıslak Topraga Karışan Bir Böcek, Yüreğindeki Kanın Savrulup Yıldız Olduğu Gökyüzü Kadar Çok Seviyorum Seni Bebeğim..

Bize yetmez ki denizler, bize ırmak netsin? İstemezken gülü hiç, ıtrına canlar yetsin. Sevgilim can sıkacak şeyleri yapsın, hoştur. Bize mahsus bu sabır, yar ne ederse etsin..

İnsanlar yumuşak ve esnek doğar.Sert ve katı ölürler.Bitkiler yumuşak ve esnek doğar.Kırılgan ve katı ölürler. Öyleyse kim ki ki sert ve katıdır ölüme yakındır.Kim ki Yumuşak ve esnektir hayatın parçasıdır.

Gecenin ayazında hasretinin yağmuru vuruyor yüreğime ama üşümüyorum biliyorumki yüreğimdesin canım....

Seni unutmak kolay desende zalim unutamam seni
yeniden severim desende artık sende başka sevemem BiRtAnEm

Ben düşünüyorumda!!Ben senden önce hiç yaşamamışım yada yaşayıpta gerçekten yaşamadığımın farkına bile varamamışım!!Ben şimdi SENİNLE YAŞADIĞIMIN FARKINA VARIYORUM CANIM...

Seven bir kez ÖLÜR,Ölen bir kez GÖMÜLÜR.Benim sevgim ne ölür ne de gömülür.!

Son düzenleme moderatör tarafından: