Gucci 2011 2012 Sonbahar Kış Abiye Modelleri

Abiye Modelleri bölümünde yer alan bu konu cicozz tarafından paylaşıldı.

 1. cicozz

  cicozz Çocukluk cicozlarda saklı

  Gucci Sonbahar Kış Abiye Modelleri, Gucci 2011 2012 Sonbahar Kış Abiye Modelleri, 2011 2012 Gucci Sonbahar Kış Abiye Elbiseler
  [​IMG]
  Hazırladığı koleksiyonlarla dünya moda gündemini değiştiren bir marka olan Gucci.

  Gucci 2011 2012 sonbahar kış koleksiyonunda yer alan abiye modellerine bir göz atalım. Koleksiyonda bordo, beyaz, siyah, sarı, kırmızı renk tonlarında abiye modelleri yer alıyor.
  [​IMG]
  Gucci özel günlerde bayanlar için şok şık abiye modellerine yeni koleksiyonda da önemli bir yer ayırmış. Abiye modellerinin yanı sıra bunlarla birlikte oluşturulacak konbinler için özel aksesuarlara yeni sezonda da yer veriyor.

  Sarı modeli incelediğimizde olabildiğince sade bir yapıya sahip. İnce kemer detayı ile olabildiğince bol elbise vücut hatlarının ortaya elbisenin daha toplu durmasını sağlarken. Boyundan bağlamalı olabildiğince uzun fiyonk detayı ile hareketlilik kazandırılmış.
  [​IMG]
  Bordo straplez elbise göğüs bölgesinde düğümlerden oluşan bir hareketlilik sunuyor. Maxi abiyeler de olabildiğince rahat ve hafif kumaşlar tercih edilmiş. Son dönemlerin abiye modelleride en favori rengi olan beyaz kışında çok moda olacağa benziyor.