Google Plusda Oynanan Oyunlar

deep Harbi Aktif Üye
Google Plus Oyunları, Google Plus daki oyunlar, Google Plus +1 oyunları, Google Plus Oyunları nasıl oynanır

Her sosyal ağda olduğu gibi Plus dada oyunlar mevcut.

googleplusoyun.jpg

Google,Google Plus oyunlarını kullanıcılarına açtı.Oyunlar Google tarafından yapılandırılmamış internetten de bulabileceğiniz bilindik internette ve facede oynanan popüler oyunlar.

Şimdilik google plus +1 oynanan oyunlar şunlar;
Crime City
Dragon Age Legends
Angry Birds
Bejeweled Blitz Beta
City Of Wonder
City Of Wonder
Diamond Dash
Dragons of Atlantis
Zynga Poker
Edge World

Bu oyunları ilerleyen günlerde size tanıtacağız şimdilik ben sizin için Dragon Age Legends bir denedim =)

Oyunun amacı insan ırkından başlayıp ejderha ve benzeri yaratıklara karşı savaşmak. Oyuna başlarken Büyücü, Savaşçı ve Okçu gibi 3 farklı yeteneğe sahip karekterden sadece birini seçiyorsunuz ben savaşcıyı seçtim.

oyuna ilk başadığınızda biri savaşcı biri büyücü otomatik boot 2 tane yardımcınız oluyor.
googleplusoyun2.jpg

Size verilen atakları kullanarak karşınızdaki düşman ve ejderhaları öldürmeye çalışıyorsunuz.Oyun mause ile oynanıyor.bütün yaratıkları temizlediğinizde karşıdaki sandıktan ceşitli eşyalar kazanıyorsunuz..(iksir vs. gibi.)
googleplusoyun3.jpg

Daha sonra 2. bölüme geçiyorsunuz.2. bölümde iki yeni yardımcınız daha oluyor.

Oyundaki boş beyaz dairelere istediğiniz yardımcıları tıklayarak yerleştiriyorsunuz.
googleplusoyun4.jpg

ve sağ alt köşedeki turuncu yere tıklayarak yeni bir savaşa başlıyorsunuz .oyun böyle devam ediyor.

Doğrusunu söylemek gerekirse ben oyunu oynarken pek zevk almadım ama şavaş oyunu meraklılarına yinede bir denemesini öneririz :)