Gökhan beni de rahatlatacak

agent force Harbi Aktif Üye
"Gökhan beni de rahatlatacak"

Trabzonspor'un forvet oyuncusu Umut Bulut, Kayserispor'dan alınan Gökhan Ünal'ın transferine çok sevindiğini söyledi.

AA muhabirinin sorularını yanıtlayan Umut Bulut, Gökhan Ünal ile daha önce Petrolofisi takımında birlikte oynadıklarını ve birbirlerini tanıdıklarını belirtti.

Türkiye'de 4-5 tane santrfor olduğunu ifade eden Umut Bulut, "Bunların en başında gelenlerden biri de Gökhan. Gökhan'ın gelmesi hem benim için hem takım için çok iyi oldu. Onun transferine çok sevindim, çok mutlu oldum. Trabzonspor için hayırlı olsun" dedi.

Geçen yıl Ersen Martin'in gidişinin ardından forvette yalnız kaldığını kaydeden Umut Bulut, "Gökhan'ın gelişi beni de çok rahatlatacak. Gökhan, yerden ve havadan çok golcü özelliği olan bir oyuncu. Bu sezon Gökhan ile iyi işler yapacağımıza inanıyorum" diye konuştu.

Bu yıl takımda yeni bir oluşumun olduğunu kaydeden Umut Bulut, şunları söyledi: "İyi, kendilerini ispatlamış oyuncular alındı. Uyum sorununu da en kısa sürede atlatacağımızı ve çok başarılı bir sezon geçireceğimize inanıyorum. Trabzonspor'un, sezon sonuna kadar şampiyonluk yarışı içinde olacağını, taraftarlara, camiaya, lige zevk vereceğini düşünüyorum."

Takım halinde lige iyi başlamanın önemli olduğunu da belirten Umut Bulut, "Çok iyi bir kadromuz var. Takım halinde iyi başlarsak iyi götürürüz. Başarıya açız. Trabzonspor da, biz de başarıya açız" diye konuştu.