Gerçek Çift Sim Kartlı Telefon Piyasada !

Teknoloji Haberleri bölümünde yer alan bu konu Ömer tarafından paylaşıldı.

 1. Ömer

  Ömer Yönetici

  Yeni teknolojileri kullanıcısı ile buluşturmaya devam eden General Mobile yine bir ilkle, çift sim kart pazarındaki öncülüğünü sürdürüyor. General Mobile yeni ürünü DST3G Cool ile 3G teknolojisini çift sim kart teknolojisiyle buluşturuyor.  İletişim, eğlence ve haberleşmeyi bir arada sunan mobil cihazlar üreten General Mobile, 3G (3. Nesil) teknolojisini çift sim kart teknolojisiyle bir araya getirdiği yeni ürünü DST3G Cool’u Gençcell aracılığıyla Türkiye’ye getiriyor.

  Dünya lansmanı Almanya’daki Cebit 2008 Bilişim Fuarı’nda yapılan General Mobile DST3G Cool, şimdi de Türk kullanıcısı için görücüye çıkıyor. Mayıs ayından itibaren Türkiye’de kullanıcısı ile buluşacak olan DST3G Cool, Swiss Otel’de yapılan toplantı ile tanıtıldı. Toplantıda konuşan General Mobile Genel Müdürü Muzaffer Gölcü, 3G teknolojisinin dünyada olduğu kadar Türkiye için de çok önemli olduğunu ifade etti. Teknolojinin çok hızlı şekilde geliştiğini anlatan Gölcü, “General Mobile olarak teknolojinin çok ilerisinde olmak için çalışıyoruz. Yeni ürünlerimiz de bunun bir göstergesi… Dünya için de yeni olan 3G teknolojisi ile uyumlu ürünlerimiz ile bu konudaki öncülüğümüzü sürdürüyoruz. 3G teknolojisini çift sim kart teknolojisi buluşturduğumuz yeni ürünümüzü Türk tüketicisinin kullanımına sunuyoruz” dedi.

  İKİ HATTA AKTİF…

  3G desteği sunacak olan DST3G Cool ayrıca FM radyoya, iki hatta bluetooth kullanımına olanak sağlıyor.

  UMTS “3G”, EDGE, GPRS, MMS, SMS, Email desteği sunan DST3G Cool, UMTS ve GSM bir arada kullanıldığında, iki hat aktif sadece UMTS veya tek hat olarak kullanıldığında 5 gün bekleme süresine sahip. DST3G Cool’un standart kutusunda 3 pil yer alıyor.

  MP3, MPEG4, 3GP oynatıcıya, stereo speaker’a, 2 adet değiştirilebilir menü görüntüsüne, arka plan olarak hareketli flash uygulamasına sahip olan DST3G Cool, 2GB’lık hafıza kartı ile destekleniyor. Kişiselleştirmede sınır tanımayan DST3G Cool, menüsündeki profiller bölümünden yapacağınız ayarlama ile SIM1 için toplantı moduna geçerken, SIM2 için dışarıda modu ile çağrıları iletebiliyor.

  Ergonomik dizaynı ile de göz alan DST3G Cool hem 3G ile görüntülü konuşmayı hem de hızlı internet bağlantısını destekliyor.

  Habertekno