Gelinlik seçerken nelere dikkat edilmeli

Gelinlik Modelleri bölümünde yer alan bu konu deep tarafından paylaşıldı.

 1. deep

  deep Harbi Aktif Üye

  Gelinlik seçerken nelere dikkat edilmeli, Gelinlik seçerken dikkat edilecek hususlar nelerdir
  Gelin Duvagi (11).jpg
  Evlilik.. İnsanların Yaşamında geleceğiyle ilgili alacağı kararların en başında gelir. Bir ömrü paylaşmayı düşündüğü kişi ile dünya evine giriyor olmak zor alınacak bir karar gibi görünüyor özelliklede son yıllarda bu kararı almak gerçekten çok zorlaştı madem bu kararı verdiniz tebrikler diyerek yazımıza geçelim....

  Peki herşey hazır mı? Geliklik modellerini seçtinizmi?
  Bunun için farklı gelinlik dikimevlerini, hazır gelinlik mağazalarını dolaşmanız, kataloglardan yararlanmanız gerekecek. Bu arada fiyatları da araştırmanız ve bütçenize göre seçim yapmanız gerektiğini de sakın unutmayın!

  Eğer bütçeniz kısıtlı ise, bugün için illaki de gelinlik almak zorunda değilsiniz. Kiralayabilirsiniz. Gelinlik seçerken dikkat etmeniz gereken bir diğer nokta da, giyeceğiniz gelinliğin düğün yapılacak mekana uygunluğu olmalıdır. Bir düğün salonu için farklı, bir kır düğünü için farklı ya da nikah ise farklı modeller olması gerektiğini düşünün.

  Gelinlik Modelleri Gelinlik Seçimi
  Alacağınız, diktireceğiniz ya da kiralayacağınız gelinlik için dikkat etmeniz gereken bazı noktalar olacaktır. Ölçüleriniz bedeninizin yapısı, gelinliğinizin rahat olması, sizi sıkmaması ve elbette damat adayının smokini ile de uyumlu olması gerekmektedir.

  Seçiminizi buna göre yapmalı ve sonra sıkıntı çekmemelisiniz kolay gelsin sevgili gelin ve damat adayları.