Galatasaray Fenerbahçe maçı capsleri | 18 Ekim 2014

Galatasaray bölümünde yer alan bu konu Fatihan tarafından paylaşıldı.

 1. Fatihan

  Fatihan Üye

  Galatasaray ile Fenerbahçe'nin TT Arena'da 18 Ekim 2014 tarihinde karşılaştığı ve Sneijder'in attığı iki muhteşem golle Galatasaray'ın galip geldiği maçla ilgili sosyal medyada yapılan capsler güldürüyor.

  Milli takımımızın aldığı kötü sonuçlardan sonra gündem bir anda Galatasaray - Fenerbahçe derbisi ile değişti. Sneijder'ın attığı muhteşem goller taraflı tarafsız herkes tarafından övgüler aldı. Hatta Fenerbahçe'nin efsane kaptanı Alex de Souza sosyal medyadaki hesabından Sneijder'ı kutladı. Olaysız geçen derbi uzun süredir tansiyonu yüksek olan Türk futbolunun asabiyetini de düşürmüş oldu.

  Maçın 53. dakikasında Bruno Alves'in kırmızı kart görmesi ile Fenerbahçe maçın 47 dakikasını 10 kişi oynamak zorunda kaldı. Buna rağmen 88. dakikaya kadar rakibine gol izni vermeyen Fenerbahçe, Sneijder'ın vurduğu nefis şutlara karşı gelemedi ve maçı 2-1 kaybetti.

  Bu güzel goller ise, ezeli rekabetin mizah ayağına malzeme oldu. Sosyal medyada Galatasaraylı gençler rakiplerini kızdıracak türden görseller paylaşmaya başladı. Capslerin ana kahramanları Sneijder'ın attığı goller ve goller karşısında çaresiz kalan Volkan Demirel.

  Yayınlanabilir ve Fenerbahçelileri rencide etmeyecek şekilde yedi tane caps seçtik.

  sneijder-caps.jpg
  sneijder-caps-1.jpg
  sneijder-caps-2.jpg
  sneijder-caps-3.jpg
  sneijder-caps-4.jpg
  sneijder-caps-5.jpg
  volkan-sneijder-caps.jpg