fy_snow indir

Counter Strike / Half-Life bölümünde yer alan bu konu Ömer tarafından paylaşıldı.

 1. Ömer

  Ömer Yönetici

  fy_snow haritası indir

  Counter Strike 1.6 müdavimlerinin eğlence ve rekabet anlayışının vazgeçilmez haritaları küçük ama etkili fy haritaları. Takımca anında karşı tarafa hücum edip oyunun zevkini yaşayabildiğimiz bu küçük haritaların en güzel yanı para biriktirme derdi olmadan yerden istediğimiz silahı alarak karşı tarafa saldırmak.

  fy_snow haritası da counter strike oyuncularının çok sevdiği haritalardan biri. Bu haritayı fy_iceworld gibi efsane fight yard haritasından ayıran en büyük fark, siper alabileceğiniz duvarların olması ve çeşitli yerlerde bulunan çelik yelekler.

  Dürbünlü tüfeklerinde etkili kullanılabildiği bu haritayı arkadaşlarınızla oynarken eğlenceli dakikalar geçireceksiniz. Biz gençken cafelerde bu maps üzerinden çekişmeli turnuvalar düzenler, keyifli ve unutulmaz anlar yaşardık. Counter Strike yeni versiyonlar çıkarsa da 1.6 sürümü bana göre efsanedir ve akıllarda ve de anılarda bambaşka bir yer tutacaktır.

  Harita nasıl yüklenir?
  fy_snow.jpg
  Öncelikle aşağıdaki rar dosyasını bilgisayarınıza kaydedin. Rar dosyasının içerisinde bulunan fy_snow.bsp dosyasını kopyalıyoruz ve ardından C sürünüzde bulunan Program Files klasörünün (şayet 64 bit kullanıyorsanız Program Files (x86) ismindedir.) içindeki sırasıyla valve -> cstrike dizinlerini takip ederek maps klasörünün içine yapıştırıyoruz.

  Harita boyutu: 303 KB
  fy_snow.zip dosyasını indir

  Bence bu harita ile yetinmemelisiniz. Bu haritaya benzer diğer fy haritalarını da indirmelisiniz. Muhakkak harita arşivinizde aşağıdaki haritalarda bulunmalı ki sadece bu haritayla yetinip sıkılmayasınız:

   
  Son düzenleme: 24 Şubat 2015