Futbolda haftanın programı

Trabzonspor bölümünde yer alan bu konu lülürük__ tarafından paylaşıldı.

  1. Futbolda Süper Lig'e 32. hafta maçlarıyla devam edilirken, 1. Lig'de play-off maçları yapılacak. Profesyonel liglerde haftanın programı şöyle :

    TFF 2. Lig Yükselme Grubu ile 1, 2, 3 ve 4. klasman gruplarında 18. hafta, TFF 2. Lig 5. Klasman Grubu'nda 14. hafta, TFF 3. Lig Yükselme Grubu'nda 17. hafta, TFF 3. Lig klasman gruplarında ise 13. hafta maçları yapılacak.

    Futbol Federasyonu'ndan yapılan açıklamaya göre, profesyonel liglerde haftanın programı şöyle:

    -TURKCELL SÜPER LİG-


    CUMARTESİ:

    20.00 Hacettepe-Sivasspor (Ankara 19 Mayıs)

    Yarın:

    20.00 Hacettepe-Sivasspor (Ankara 19 Mayıs)

    17 Mayıs Pazar:

    20.00 Antalyaspor-Fenerbahçe (Antalya Atatürk)

    20.00 Gaziantepspor-Kocaelispor (Kamil Ocak)

    20.00 Galatasaray-Gençlerbirliği (Ali Sami Yen)

    20.00 Denizlispor-Ankaraspor (Denizli Atatürk)

    20.00 Konyaspor-Eskişehirspor (Konya Büyükşehir Belediyesi Atatürk)

    20.00 Trabzonspor-Bursaspor (Hüseyin Avni Aker)

    20.00 İstanbul Büyükşehir Belediyespor-Kayserispor (Atatürk Olimpiyat)

    20.00 Ankaragücü-Beşiktaş (Ankara 19 Mayıs)

    -BANK ASYA 1. LİG-

    Bugün:

    16.00 Boluspor-Karşıyaka (Yenikent ASAŞ)

    20.30 Kasımpaşa-Altay (Yenikent ASAŞ)

    17 Mayıs Pazar:

    20.30 Final maçı

    -TFF 2. LİG-

    Yükselme Grubu

    17 Mayıs Pazar:

    15.30 Tarsus İdmanyurdu-Belediye Vanspor (Tarsus Burhanettin Kocamaz)

    15.30 Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi DİSKİ Spor-Körfez Belediyespor (Seyrantepe DİSKİ Spor Tesisleri)

    15.30 Bucaspor-Mersin İdmanyurdu (Yeni Buca)

    15.30 Beykoz 1908-Çorumspor (Beykoz)

    15.30 Eyüpspor-Tokatspor (Eyüp)

    1. Klasman Grubu

    17 Mayıs Pazar:

    15.30 Gaziosmanpaşaspor-Pendikspor (Gaziosmanpaşa)

    15.30 Gebzespor-Bozüyükspor (Gebze İlçe)

    15.30 Dardanelspor-BUGSAŞ Spor (Çanakkale 18 Mart)

    15.30 Beylerbeyi-Darıca Gençlerbirliği (Beylerbeyi 75. Yıl)

    2. Klasman Grubu:

    17 Mayıs Pazar:

    15.30 Akhisar Belediye Gençlikspor-Alanyaspor (Akhisar Belediye)

    15.30 Marmaris Belediye Gençlikspor-Denizli Belediyespor (Marmaris İlçe)

    15.30 Afyonkarahisarspor-Adana Demirspor (Afyon Atatürk)

    15.30 Turgutluspor-Fethiyespor (Turgutlu 7 Eylül)

    3. Klasman Grubu:

    17 Mayıs Pazar:

    15.30 İstanbulspor-Konya Şekerspor (Bahçelievler İl Özel İdare)

    15.30 Etimesgut Şekerspor-Kırıkkalespor (Ankara OSTİM)

    15.30 Türk Telekom-Kırşehirspor (Türk Telekom)

    15.30 İstanbul Maltepespor-Alibeyköyspor (Maltepe Hasan Polat)

    4. Klasman Grubu:

    Yarın:

    15.30 Ofspor-Çankırı Belediyespor (Of İlçe)

    17 Mayıs Pazar:

    15.30 Trabzon Karadenizspor-Erzurumspor (Yavuz Selim)

    15.30 Karsspor-Arsinspor (Kars Şehir)

    15.30 Yimpaş Yozgatspor-Pazarspor (Yozgat Bozok)

    5. Klasman Grubu:

    17 Mayıs Pazar:

    15.30 Malatya Belediyespor-Şanlıurfa Belediyespor (Malatya İnönü)

    15.30 Şanlıurfaspor-GASKİ Spor (Şanlıurfa 11 Nisan)

    15.30 Adıyamanspor-İskenderun Demir Çelikspor (Adıyaman Atatürk)

    15.30 Elazığspor-Mardinspor (Elazığ Atatürk)

    -TFF 3. LİG-

    Yükselme Grubu:

    Yarın:

    15.30 Ankara Demirspor-Göztepe (Cebeci İnönü)

    15.30 Tavşanlı Belediyesi TKİ Linyitspor-Kahramanmaraşspor (Tavşanlı Ada İlçe)

    15.30 Lüleburgazspor-Hatayspor (Lüleburgaz 8 Kasım)

    15.30 İzmirspor-Bafra Belediyespor (Buca İlçe)

    15.30 Tepecik Belediyespor-Pursaklarspor (Tepecik Belediye)

    1. Klasman Grubu

    17 Mayıs Pazar:

    15.30 Yıldırım Bosnaspor-Orhangazi Gençlerbirliği (Bayrampaşa Çetin Emeç)

    15.30 Küçükköyspor-OYAK Renaultspor (Küçükköy)

    15.30 Fatih Karagümrük-Yalovaspor (Vefa)

    15.30 Gölcükspor-Anadolu Üsküdar 1908 (İhsaniye)

    2. Klasman Grubu

    17 Mayıs Pazar:


    15.30 Nazilli Belediyespor-Bandırmaspor (Nazilli İlçe)

    15.30 Balıkesirspor-Mustafakemalpaşaspor (Balıkesir Atatürk)

    15.30 Aydınspor-Torbalıspor (Adnan Menderes)

    15.30 Ispartaspor-Menemen Belediyespor (Isparta Atatürk)

    3. Klasman Grubu

    17 Mayıs Pazar:

    15.30 Keçiörengücü-İnegölspor (Ankara Aktepe)

    15.30 Orhangazispor-Düzcespor (Orhangazi İlçe)

    15.30 Aksarayspor-Keçiören Belediyespor (Aksaray Atatürk)

    4. Klasman Grubu

    17 Mayıs Pazar:

    15.30 Sürmenespor-Erzincanspor (İsmet Gürbüz Civelek)

    15.30 Divriğispor-Bulancakspor (Divriği DİV-HAN)

    15.30 Ünyespor-Gümüşhanespor (Ünye İlçe)

    15.30 Kastamonuspor-Araklıspor (Kastamonu Gazi)

    5. Klasman Grubu:

    17 Mayıs Pazar:

    15.30 Diyarbakır Kayapınar Belediyespor-Batman Belediyespor (Seyrantepe 1 Nolu Saha)

    15.30 Belediye Bingölspor-Ceyhanspor (Bingöl Şehir)

    15.30 Batman Petrolspor-Kilis Belediyespor (Batman 16 Mayıs)

    15.30 Siirtspor-Bağlar Vuralspor (Siirt Atatürk-Seyircisiz)







     
  2. Ömer

    Ömer Yönetici

    kasımpaşa ve karşıyaka finalde. inşallah yarın paşa karşıyakayı yenip tekrar lige çıkar.
     
  3. evet ömer abii dediğin oldu vallaha aha da kasımpaşa yine geldi tsl ye...hayırlısı...