ferdi fan klüp

zorlusevdam38 Yeni Üye
olmasaydı derdimiz söylermiydi ferdi abimiz... varki derdimiz söyler ferdi abimiz...
paylaşmaya ne dersiniz...

Ömer
Yönetici
ferdi demesek :D ferdi babanın yıllarıdır hayranıyım.

herkes baba olabilir ama herkes kral olamaz.

bu alemde kral ferdi, gerisi yalan

bence bunlar haykonun sözleri değil o cevaplamıyor bence. herkes okuyup cevapa,lamış olabilir yada site tarafından büyük ihtimalle boşuna yazmayın.

Merhaba ben antalya manavgattan cemile. Gerçekten o cevaplar hayko cepkinden mi çok merak ediyorum. bu çok heyecanlı. ya ben onu ve şarkılarını çok seviyorum . onda kendimi buluyorum. onun için ne desem az. ifade edemiyorum.eğer gerçekten oysa ona onu çok sevdiğimi sölemek istiyorum.onu görmek en büyük isteğim. ama sanırım ona ulaşabilmek çok zor.hayal sadece yada bir rüyaa...

Merhaba ben antalya manavgattan cemile. Gerçekten o cevaplar hayko cepkinden mi çok merak ediyorum. bu çok heyecanlı. ya ben onu ve şarkılarını çok seviyorum . onda kendimi buluyorum. onun için ne desem az. ifade edemiyorum.eğer gerçekten oysa ona onu çok sevdiğimi sölemek istiyorum.onu görmek en büyük isteğim. ama sanırım ona ulaşabilmek çok zor.hayal sadece yada bir rüyaa...

ferdi fan klüp ve hayko ???????????? anlayan varsa biri bana anlatabilir mi? ilgiyi

eVaq0Liq Bayan Üye

her tarafta aynı yazı var:D:D anldık hayko aşğısnda burda ne alakaaa