Ömer
Yönetici
Fenerbahçe UEFA Avrupa Ligi Fikstürü, Fenerbahçe'nin UEFA maç programı
UEFA Avrupa Ligi'nde 2012-2013 sezonu grup maçlarının kura çekimi yapıldı.
Monaco'da gerçekleştirilen kura çekimine 2. torbadan katılan Fenerbahçe, (C) Grubu'nda Fransa'dan Marsilya, Almanya'dan Borussia Mönchengladbach ve Güney Kıbrıs'tan Limassol takımlarıyla mücadele edecek. Trabzonspor ve Bursaspor'un elenmesi ile Avrupa Ligi'nde Türkiye'yi Fenerbahçe tek başına temsil edecek.
İşte 4'erli 12 gruptan oluşan Avrupa Ligi:
A Grubu
1)Liverpool, 2)Udinese, 3)Young Boys, 4)Anzhi
B Grubu
1)Atletico Madrid, 2)Hapoel Tel-Aviv, 3)Viktoria Plzen, 4)Academica
C Grubu
1)Marsilya, 2)Fenerbahçe, 3)Borussia Mönchengladbach, 4)Limassol
D Grubu
1)Bordeaux, 2)Brugge, 3)Newcastle, 4)Maritimo
E Grubu
1)Stuttgart, 2)Kopenhag, 3)Steaua Bükreş, 4)Molde
F Grubu
1)PSV, 2)Napoli, 3)Dnipro, 4)AIK Stockholm
G Grubu
1)Sporting , 2)Basel, 3)Genk, 4)Videoton
H Grubu
1)Inter, 2)Rubin Kazan, 3)Partizan, 4)Neftçi Bakü
I Grubu
1)Lyon, 2)Athletic Bilbao, 3)Sparta Prag, 4)Hapoel Kiryat
J Grubu
1)Tottenham, 2)Panathinaikos, 3)Lazio, 4)Maribor
K Grubu
1)Bayer Leverkusen, 2)M. Kharkiv, 3)Rosenborg, 4)Rapid Wien
L Grubu
1)Twente, 2)Hannover, 3)Levante, 4)Helsingborg
FENERBAHÇE'NİN MAÇ TAKVİMİ
20 EYLÜL: Fenerbahçe - Mönchengladbach
4 EKİM: Marsilya - Fenerbahçe
25 EKİM: Fenerbahçe - Limassol
8 KASIM: Limassol - Fenerbahçe
22 KASIM: Mönchengladbach - Fenerbahçe
6 ARALIK: Fenerbahçe - Marsilya
UEFA Avrupa Ligi'nde 2012-2013 sezonu grup maçlarının kura çekimi yapıldı.
Monaco'da gerçekleştirilen kura çekimine 2. torbadan katılan Fenerbahçe, (C) Grubu'nda Fransa'dan Marsilya, Almanya'dan Borussia Mönchengladbach ve Güney Kıbrıs'tan Limassol takımlarıyla mücadele edecek. Trabzonspor ve Bursaspor'un elenmesi ile Avrupa Ligi'nde Türkiye'yi Fenerbahçe tek başına temsil edecek.
İşte 4'erli 12 gruptan oluşan Avrupa Ligi:
A Grubu
1)Liverpool, 2)Udinese, 3)Young Boys, 4)Anzhi
B Grubu
1)Atletico Madrid, 2)Hapoel Tel-Aviv, 3)Viktoria Plzen, 4)Academica
C Grubu
1)Marsilya, 2)Fenerbahçe, 3)Borussia Mönchengladbach, 4)Limassol
D Grubu
1)Bordeaux, 2)Brugge, 3)Newcastle, 4)Maritimo
E Grubu
1)Stuttgart, 2)Kopenhag, 3)Steaua Bükreş, 4)Molde
F Grubu
1)PSV, 2)Napoli, 3)Dnipro, 4)AIK Stockholm
G Grubu
1)Sporting , 2)Basel, 3)Genk, 4)Videoton
H Grubu
1)Inter, 2)Rubin Kazan, 3)Partizan, 4)Neftçi Bakü
I Grubu
1)Lyon, 2)Athletic Bilbao, 3)Sparta Prag, 4)Hapoel Kiryat
J Grubu
1)Tottenham, 2)Panathinaikos, 3)Lazio, 4)Maribor
K Grubu
1)Bayer Leverkusen, 2)M. Kharkiv, 3)Rosenborg, 4)Rapid Wien
L Grubu
1)Twente, 2)Hannover, 3)Levante, 4)Helsingborg
FENERBAHÇE'NİN MAÇ TAKVİMİ
20 EYLÜL: Fenerbahçe - Mönchengladbach
4 EKİM: Marsilya - Fenerbahçe
25 EKİM: Fenerbahçe - Limassol
8 KASIM: Limassol - Fenerbahçe
22 KASIM: Mönchengladbach - Fenerbahçe
6 ARALIK: Fenerbahçe - Marsilya