Fenerbahçe Spartak Moskova maçı hangi kanalda şifresiz

Gündem bölümünde yer alan bu konu Ömer tarafından paylaşıldı.

 1. Ömer

  Ömer Yönetici

  Fenerbahçe Spartak Moskova maçını yayınlayan şifresiz kanallar

  Fenerbahçe Spartak Moskova maçı hangi kanalda

  Fenerbahçe'nin oynayacağı Spartak Moskova maçı 4 ayrı televizyon şifresiz olarak yayınlayacak. Bu duruma bende çok sevindim arkadaşlar, sizler için bu haberi paylaşıyorum. İnternetten çamur gibi görüntü ile maç izlemekten bıkmıştı herkes.
  [​IMG]
  Fenerbahçe Spartak Moskova ile 2-1'nin rövanşında hayati bir maça çıkıyor. Fenerbahçe'ye tur atlaması için 1-0'lık sonuç yetiyor. Sarı Lacivertli takım eğer gol yemeden 1 ve 1'den farklı skorlarda tur atlayacak. Maç Fenerbahçe'nin 2-1 kazanması durumunda uzayacak. Her türlü beraberlik sonucu Moskova'ya yarayacak. Fenerbahçe'nin tek farklı gollü kazanması durumunda 3-2, 4-3, 5-4'lik sonuçlar Moskova ekibine tur getirecek. Sarı Lacivertli takımın tur atlaması için gollü galibiyetlerde 2 fark yapması gerek.

  Peki yarın Şükrü Saraçoğlu Stadı'nda saat 21:45'te başlayacak olan maçı hangi televizyon yayınlayacak?
  [​IMG]
  Bu zorlu maçı Türkiye'de Dsmart platformu Smartspor'dan naklen ve şifreli olarak yayınlayacak. Sarı Lacivertli taraftarların merakla beklediği karşılaşmayı ayrıca 4 TV kanalı şifresiz olarak ekranlara taşıyacak. Azerbaycan İdman TV (Maç anında biss şifre sistemine döneceği söyleniyor), Ukrayna 2+2, NTV Rusya ve Rusya OBN BİH kanaları Fenerbahçe-Moskova maçını şifresiz olarak canlı yayınlayacak.

  Evinde çanak anteni olup çanağını bu televizyonların frekanslarına göre ayarlayanlar Fenerbahçe-Moskova Şampiyonlar Ligi ön eleme maçını canlı olarak izleyebilecek. İşte Fenerbahçe'nin maçını yayınlayan 4 TV'nin frekansları...

  2+2 KANALI
  [​IMG]
  Bu kanal Astra uydusundan yayın yapıyor. Bu uydunun Türkiye yayını sıkıntılı. O yüzden 2+2'den Fenerbahçe-Moskova maçını izlemek zor olabilir?

  IDMAN TV
  [​IMG]
  Türksat 3A'dan yayın yapan Azerbaycan İdman TV'yi Türkiye'de Hotbird yayını izleyebilen herkes görebilir. Fenerbahçe-Moskova Şampiyonlar Ligi maçını çanağından İdman TV frekanslarına ayarlayanlar görebilir... (İdman TV Maç Esnasında Biss Şifreleme Sistemini devreye sokuyor, Idman TV'nin BISS şifresini kumandanızla girip şifreyi çözmeniz mümkün, sitemizde bu konu ile ilgili bilgiler mevcut arama özelliğini kullanarak bu konuya ulaşabilirsiniz)

  OBN BİH
  [​IMG]
  Amos, İntelsat ve Eutorelsat uydularından yayın yapan OBN BİH TV'nin frekansları

  NTV (Rusya)
  [​IMG]
  Ayrıca 3-1'in rövanşında Bursaspor'un Twente ile oynayacağı UEFA Avrupa Ligi TRTspor naklen yayınlayacak..Trabzonspor'un 0-0'ın rövanşında Macar ekibi Videoton'la oynayacağı maçı D Smart Smartspor şifreli yayınlayacak...

  Ayrıca Hotbird uydusundan Dreambox kullanıcıları Sky Sport ve al jazeera sports kanallarından maçı sharig ile izleyebilyorlar diye biliyorum.

   
  Son düzenleme: 29 Ağustos 2012