Fenerbahçe-Galatasaray Derbisi [F.T.K]

Derbiyi Kim Kazanır ?

• Fenerbahçe

Oy: 4 57,1%
  • Berabere

Oy: 0 0,0%
  • Galatasaray

Oy: 3 42,9%

• Toplam oy
    7
  • Oylama bitti .
Ömer
Yönetici
Evet süpriz bir derbi oldu gerçekten hepimiz için,formda Fenerbahçe ile sakatlıklardan bir türlü belini doğrultamayan Galatasaray ile yine dünya derbisini ve heyecanını bize tattıracaklar.Bakalım Galatasaray Kadıköy'deki kötü kaderini değiştirebilecek mi? Lige milli maçlarla verilecek arada futbola hasret bırakmayacaklar bizi.

Sizce Kim Kazanır ?

b[u]Sr[a] Yeni Üye
Galatasarayin isi zor, cok eksik var ama Galatasaray genc bir takim..
fenerbahcede aksine eksiksiz ve kendi evlerinde oynayacaklari icin avantajli..
Galatasaray maci almasa bile (yani mac berabere biterse) kendi evimizde kazanip turu atlayabiliriz..
Ben maci kazanacagimza inaniyorum (insAllah) herseyin bir sonu vardir, belki busefer fenerbahceyi kadikoyde yeneriz...
Gonlum Galatasarayimdan yana ama ne diyeyim, iyi olan kazansin.. :)

Ömer
Yönetici
ZAMAN: 3 Şubat Pazar Saat 19:00 MEKAN: Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Stadyumu
AMAÇ: Gelecek nesillere anlatacak bir anı. 100 yıllık şanlı tarihin ikinci yeni yüzyılının hemen başında, gelecek yüzyılların başarılarına ışık tutacak onun işaretlerini verecek bir başlangıç. Ve bilinen bir serinin devamı…
RAKİP: Hiç önemli değil. Kim olursa olsun Kadıköy’den çıkış olmadığını görecek ve yaşayacak, burada, bu futbol mabedine gelip farklı yenilmenin bile onur sayılacağı arenaya konuk olacak olan. Çaresizliğin cesareti ile kendisinin 12. Adam’dan etkilenmeden mücadele edebileceğini sanan.
YÖNTEM: Sahada 11 sporcu. Ayaklarına hükmeden yeteneği ve kendine güveni ile galibiyetten emin. Tribünde 12.’cisi. 12. Adam. Haykırışı ve tezahüratı ile yeri göğü inleten korku salan. Küfür etmeyen kötü tezahürat yapmayan ama rakip topu aldığında ıslıkları ile onu sağır eden yönünü şaşırtan korkuya sürükleyen. Takımının atağı ile sahadaki futbolcusunun damarlarındaki kana hükmeden onu hızlandıran ruhunu ateşleyen.
Denklem belli yapılacaklar ortada. 12. Adam Pazar Saat 19:00’da Şükrü Saracoğlu Stadyumu’nda yerini alacak küfür etmeden kötü tezahürat yapmadan ders verecek, destan yazacak…
12. Adam maç saatini bekliyor…

Son düzenleme:
elecTRo Üyeee
demin gesetv yi açtım halen en son kadıköyde 9 sene önce yendikleri maçı yayınlıyorlar.kadıköyden 9 senedir ne zaman gs sağlam çıktı ? gene fener yenecektir...

theserseri_ NeFrEt BeNiM CezAm
Tabi canım baksana bu derbide 10 fark attınız... O eskidendi sayın fenerbahçe artık ultraslan war!!!