Fenerbahçe:2 - Denizlispor:2 (Maç sonucu)

memati Üye
Turkcell Süper Lig'de, Fenerbahçe ile Denizlispor arasındaki karşılaşma, 2-2'lik eşitlikle tamamlandı.
Maça iyi başlayan Fenerbahçe, 18. dakikada Alex ile öne geçti ve ilk yarı bu sonuçla tamamlandı.
İkinci yarıda kazanılan penaltı vuruşunu gole çeviren Alex, takımını 2-0 öne geçiren gole imza attı.
Ardından ataklarını sıklaştıran Denizlispor, 2 gol birden bularak skora dengeyi getirdi.
İlerleyen dakikalarda başka gol olmayınca, karşılaşma 2-2 berabere tamamalandı.

Stat: Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu

Hakemler: Hüseyin Göçek, Serkan Gençerler, Aleks Taşçıoğlu

Fenerbahçe: Serdar, Serkan, Önder, Edu, Uğur, Tuncay, Aurelio, Deniz, Tümer, Alex, Kezman

Denizlispor: Süleymanou, Bülent, Kratochvil, Erman, Ahmet, Abraham, Selahattin, Fatih Egedik, Yusuf, Julio Cesar, Adriano

MAÇTAN NOTLAR

Fenerbahçe Teknik Direktörü Zico, Denizlispor ile oynadıkları Turkcell Süper Lig maçında cezalı futbolcuları nedeniyle kadroda değişiklik yaptı.
Sarı-lacivertlilerde, cezalı Ümit ve Lugano'nun yokluğunda, ilk 11'de Ümit'in yerine Uğur, Lugano'nun yerine de Serkan görev yaptı. Önder'i savunmada Lugano'nun yerine koyan Zico, savunmanın sağında Serkan'ı görevlendirdi.
Fenerbahçe'de sakatlığı bulunan Appiah Denizlispor maçının 18 kişilik kadrosunda yer almadı. Bu futbolcunun yanı sıra hasta olan Semih, Rüştü ve Mehmet Yozgatlı kadroya alınmadı.

TRİBÜNDE ''YETERR!!!'' YAZISI

Hakem kararlarına ve Futbol Federasyonu'na tepkili olan Fenerbahçe'de, Denizlispor maçı için, Maraton VIP tribünü koltuklarına kırmızı beyaz renkte kartonlar konularak ''Yeterr!!!'' yazıldı.
Bu bölümdeki tribünde oturan taraftarlar maç başlamadan önce kartonları havaya kaldırarak yazıyı vurguladı.
Taraftarlar ayrıca tribünlere dağıtılan siyah bayrakları sallayarak tepkilerini ifade etmeye çalıştı.
Sarı-lacivertli taraftarlar Telsim kale arkası tribününde maçın başında ''Aslolan emektir, çalan şerefsizdir'' yazılı pankart astı.

DENİZLİSPOR'A TEPKİ

Taraftarlar, Fenerbahçe'nin geçen sezon ligin son maçında deplasmanda 1-1 berabere kalarak şampiyonluğu kaybettiği Denizlispor için ''Kümeye'' tezahüratları yaparak futbolculara tepki gösterdi.
Maç için sahaya çıktığında da Denizlispor'a aynı tezahüratları yapan tribünler, ''Dişe diş, kana kan, intikam intikam'' şeklinde tempo tuttu.

HAKEMLERE TEPKİ

Fenerbahçeli taraftarlar, maç öncesi ısınmak için sahaya çıkan hakem üçlüsüne de büyük tepki gösterdi.
Beşiktaş ile yapılan Fortis Türkiye Kupası yarı final mücadelesindeki yönetimi nedeniyle hakem Selçuk Dereli'ye yöneltilen tepkilerden sonra, Denizlispor maçının hakemleri de maç öncesinde büyük tepki aldı.
Hakemler, sahaya çıktıkları anda tribünlerden tepkili tezahüratlar yükseldi.

TARAFTAR YUSUF'U TRİBÜNLERE ÇAĞIRDI

Fenerbahçeli taraftarlar maç öncesinde eski futbolcuları Denizlispor'da forma giyen Yusuf Şimşek'i tribünlere çağırdı.
Telsim kale arkası tribünündeki taraftarların tezahüratıyla tribünlere yönelen Yusuf tribünleri selamladı. Diğer kale arkası tribününden de Yusuf'a alkış gelirken, aralardan yuhalama sesleri de yükseldi.
PAF Ligi'nde, Fenerbahçe Dereağzı Tesisleri'nde yapılan maçta Fenerbahçe Denizlispor'u 5-0 yendi. Sarı-lacivertlilerin gollerini, Fatih (2), Yasin (2) ve Uğur kaydetti.

TRİBÜNDE ANLAMLI PANKART

Maraton üst tribünde, üzerinde Atatürk'ün fotoğrafının yer aldığı ve ''Senin izindeyiz, laik Türkiye'nin bekçisiyiz'' yazılan pankart açıldı.

Ömer
Yönetici
ya herşeye atlama sende bu
sinirimi senden çıkartmayım şimdi
hayret bişey vay yırtık dondan çıkar gibi herşeyden çıkıyor :(
adam co admin .bi daha bu forumda adminlerin co adminlerin süper modların mesajlarını editlerseniz veya silerseniz o zaman görevinize elveda diyin bu ne ya...

Ben taşıdım kardeş Fb bölümüne Türk ve Dünyadan futbola koymuş quaresma da onun için.Puan kaybettik zaten yine.Bıraksın artık Fb futbolu ya.Çekilsin ligden falan.Olmaz bu iş böyle !

fbrdm07 HaRBi DeLiKaNLı
arkadaşlar kimsenin canı sıkılmasın haftaya bjk yi yenip öbür haftada ilan edecez şampiyonluğu
herkeze saygılar::..

memati Üye
Kardeş sonuçta denizlispor da var o konunun içinde o yüzden de türk futbolu bölümüne açtım konuyu........

Tmm ya ben bidaha bişey yapmıyorum.Karışmıycam kimsenin işine ...!

Quaresma abi haklısın sen, kusura bakma,benim ne haddime senin işine karşımak, sen Co Adminsin !

memati Üye
Yav bunun adminlikle ne alakası var saçmlama.Bak doğru söylüyon benim işime karışmak senin haddine değil...

ugo47 uLtRaSLaN_68
Yuh abi Bizim Forumluğumuz Bu mu Harbiforum Dostluğumuz Bu mu Basit Bir Şey İçin Birbirimizi Yiyoruz Uzatmayalım !!!