Eskişehirspor'da Sergen Depremi

Türk ve Dünya Futbolu bölümünde yer alan bu konu agent force tarafından paylaşıldı.

 1. agent force

  agent force Harbi Aktif Üye

  Eskişehirspor'da Sergen Depremi
  Turkcell Süper Lig'e çıkma mücüdelesi veren Eskişehirspor Teknik Direktörü Metin Diyadin, Sergen Yalçın'ı kadroya almadığı için kovuldu.

  Sergen Yalçın'ı kadroya almayan Eskişehirspor teknik direktörü görevden alındı.

  Sergen krizi ayrılığı getirdi
  Eskişehirspor yönetimi, 26 haftadır takımın başında olan teknik direktör Metin Diyadin ile yollarını ayırma kararı aldı. Tek taraflı olarak sözleşmeyi fesh eden yönetimin, aldığı kararı Metin Diyadin’e sözlü ve yazılı olarak bildirdi. Yönetimin dün oynanan ve 1-1 sonuçlanan Sakaryaspor maçında Sergen Yalçın’ı 19 kişilik kadroya almayan Diyadin ile aralarında sorun yaşadığı ve bu yüzden yolları ayırma kararı aldığı öne sürüldü.

  Zirvede bıraktı
  Es-Es yönetiminin aldığı kararla ilgili olarak yarın bir basın toplantısı düzenleyerek açıklamada bulunacağı beklenirken, teknik direktör Metin Diyadin zirvede ve 48 puanda olan bir takımdan yönetim kurulunun aldığı karar doğrultusunda ayrıldığını söyledi. Yönetimin kararı kendisine yazılı olarak bildirdiğini ifade eden Diyadin, “Yönetim, zirvede olan bir takımın teknik direktörü ile yollarını ayırdı. Bu onların tasarrufudur. Karar yazılı olarak bana tebliğ edildi. Malesef Türkiye’de böyle şeyler oluyor. Hayırlı olsun” dedi.

  Teknik Direktör Metin Diyadin, dünkü Sakaryaspor maçı sonrasında yaptığı açıklamada Sergen Yalçın’ı kendisiyle kadro pazarlığı yapmak istemesi nedeniyle Sakaryaspor maçı kadrosuna almadığını söylemişti.
   
 2. EMRE

  EMRE seda kolik

  sergen gittigi yerde huzur vermez..:)
   
 3. bjk1903carsi

  bjk1903carsi Harbi Beşiktaşlı

  sizene adam kendını kanıtlamıs turkıyede hangı takımda var boyle oyuncu super bır oyuncu eger turkıyede degılde avrupada dogsaydı sergen paha bıcılemez bır oyuncu olurdu
   
 4. EMRE

  EMRE seda kolik

  he halil .
  35 yaşında paha biçilemez olur he...
   
 5. bjk1903carsi

  bjk1903carsi Harbi Beşiktaşlı

  ya ne malsın adam 35 yasında oldugunu bende bılıyom sımdıyımı dıyom genclıgınde adaamın dogmu bır londra veya baska bır avrupa devletı olsaydı paha bıcılemezdı dedım turkıyede olmasaydı bılıp bılmeden konusma