En Şık Bilek Telefonu

Teknoloji Haberleri bölümünde yer alan bu konu Ömer tarafından paylaşıldı.

 1. Ömer

  Ömer Yönetici

  En Şık Bilek Telefonu

  Cep telefonları saat haline geldiğinde mutlaka tombul ve çirkin olmak zorunda değil. EP2502S ile tarz sahibi şık bir telefon saate sahip olabilirsiniz.

  Bugüne kadar yapılan tüm cep telefonu saat denemeleri, bilekte taşınmayacak kadar hantal ve büyük olmalarıyla sadece idealde kaldı. Oysa şimdi, 1,3 inç OLED ekranı, metal gövdesi ve kayışı ile çok daha şık ve gerçekten saat denebilecek boyutlarda bir GSM telefonu var: EP2502S.

  Suya ve Şoka Dayanıklı Telefon

  Dünyanın ilk su geçirmez telefonu olarak da görülebilecek saat, 260.000 renkli 128 x 160 piksel dokunmatik ekrana sahip. Türkçe desteği de bulunan EP2502S, 64 polifonik zil sesi, MP3 ve WAV desteği, gelen çağrılarda fotoğraf görüntüleme ve MP4 oynatma gibi özelliklerinin yanı sıra bir de 2 megapiksel kameraya sahip. T-flash desteğiyle 2 GB'a kadar hafızası yükseltilebilen saat, Bluetooth bağlantısı da kurabiliyor.

  James Bond filmlerinden fırlamış gibi görünen EP2502S, 3 saat konuşma ve 160 saat bekleme süresine sahip. Cihazın en güzel yanı ise fiyatı; bu kadar çok özellik yurtdışındaki alışveriş sitelerinde sadece 299 dolardan satılıyor. Öyle ki, 10 Mayıs'ta vitrine çıktığı gün tükendiğinden, yeni parti ancak 1 Haziran'da tekrar stoklara girecek. Ürünün ülkemizde satılıp satılmayacağı ise henüz belli değil.
   
  Son düzenleme: 1 Ağustos 2011