en nefret ettiğiniz

Harbi Muhabbet bölümünde yer alan bu konu prenses tarafından paylaşıldı.

1. prenses

prenses MoNo MeLeği ♥

Arkadaşlar herkes buraya en nefret ettiği öğretmeni yazsında rahatlasın başka yolu olmıcak stres yapıo yaa:D:D:D

2. yandım ali bar10

yandım ali bar10 Yeni Üye

hiçbir öğretmenden nefret etmem, çünkü onların emeklerinin karşılığı hiç bir zaman ödenmez, çoban(çobanlığı küçümsemiyorum, kutsal meslekler arsında yer alır bana göre) olmayı hak etmeyen öğretmenlerde var ama yine de öğretmen, ama okulun idaresinde bulunan(sadece müdürden bahsetmiyorum, yardımcıları da dahil) ve öğrencilerin hakkı olan paraları cebe indiren, öğrenci ayrımcılığı yapan, öğrencileri sağılacak koyun gibi gören ve haftada 6 saati olmasına ragmen hafta sonuda 2 saatlik kurs açan şereften yoksun ögretmenler(bazılarını bir kenara ayırmak gerek, bunun için geçerli sebepleri olan öğretmenler de var) e, ne diyim ki, Allah akıl fikir versin...

3. prenses

prenses MoNo MeLeği ♥

seni bilmem ama dediğin sıfatlara uyanlar var benim kastetklerimde onlar

4. ShadoW

ShadoW sıradan bi üye

Köpek türüne konulann.. fino vb. her tür'den nefret ediyorumm

( üzülerek söylüyorum ki , sevgiliminde böyle bi it'i var off lnt olası hayvanatlar )

5. yandım ali bar10

yandım ali bar10 Yeni Üye

yanıt değil ama onun gibi bişey

yinede nefret etmemek gerek

bana bir harf öğretenin 40 yıl kölesi olurum'' özdeyişine göre bizim binlerce yıl kölelik yapmamız gerek, öğretmenlerin emeğini vermek için

6. prenses

prenses MoNo MeLeği ♥

ne demek istedin anlamadım

7. ShadoW

ShadoW sıradan bi üye

Amacın burda , tatsızlık çıkarmak mı ? Sorunun ne senin ? :) Olur olmadık her yorumu üzerine alınıyosun !

Merak etme laf sokmak istediğim birşey olursa direkt söylerim kelime oyunu yapmam... ;):whistle:

8. prenses

prenses MoNo MeLeği ♥

Ben sadece ne demek istediğini anlamadım amacım tatsızlık çıkarmak değil bunun için uğraşan sensin

9. ShadoW

ShadoW sıradan bi üye

Konu en nefret ettiğiniz : bende en nefret ettiğim şeyi söyledim.. köpekler...

Süs köpekleri finolar kaniş maniş her türden ufaq süs itlerini sevmiyorum. nefret ediyorum..

Rott bakmış biriyim , köpek severim normalde ama süs köpeği sevmem

10. prenses

prenses MoNo MeLeği ♥

öğretmeni sormuştum ama bunu yazmışsın olsun sadece sorunun ne demene bozuldum

11. ShadoW

ShadoW sıradan bi üye

Kusura bakma , herhangi başka birşey varsa aklında ! Foruma yazmak yerine PM atarsan daha iyi olur gereksiz mesajlarla doldurmayalım forumu

12. MaVi_HoRoZ

MaVi_HoRoZ Üye

Hepiniz çok tatlısınız.Hiç birşeyden nefret etmem.Sadece sevmem o kadar! İyi Forumlar :D

13. prenses

prenses MoNo MeLeği ♥

konu en nefret ettiğiniz öğretmen ama hiç alakası olmayan şeylerle doldu:Dben bitanesinden nefret ediyorum ama yazmıcam işte gıcıklık olsun:D:D:D

14. MaVi_HoRoZ

MaVi_HoRoZ Üye

İyi söleyem bari Geometri hocası Veli den nefret ediyorum adam bişeyden çakmıo ders öğretmeye gelio off !

15. ShadoW

ShadoW sıradan bi üye

Öğretmen diye birşey göremiyorum başlıkta :)

neyse madem öyle konu usulüne uysun..

bende dersanedeki etüt hocası gazi öğrencisi bi çakal ı hiç sevmezdim , zaten sonunda kavga çıkcaktı arkadaşlar tuttu :)

16. prenses

prenses MoNo MeLeği ♥

sen ilk mesajı okumamışsın orda yazıyo:D