en nefret ettiğiniz

prenses MoNo MeLeği ♥
Arkadaşlar herkes buraya en nefret ettiği öğretmeni yazsında rahatlasın başka yolu olmıcak stres yapıo yaa:D:D:D

hiçbir öğretmenden nefret etmem, çünkü onların emeklerinin karşılığı hiç bir zaman ödenmez, çoban(çobanlığı küçümsemiyorum, kutsal meslekler arsında yer alır bana göre) olmayı hak etmeyen öğretmenlerde var ama yine de öğretmen, ama okulun idaresinde bulunan(sadece müdürden bahsetmiyorum, yardımcıları da dahil) ve öğrencilerin hakkı olan paraları cebe indiren, öğrenci ayrımcılığı yapan, öğrencileri sağılacak koyun gibi gören ve haftada 6 saati olmasına ragmen hafta sonuda 2 saatlik kurs açan şereften yoksun ögretmenler(bazılarını bir kenara ayırmak gerek, bunun için geçerli sebepleri olan öğretmenler de var) e, ne diyim ki, Allah akıl fikir versin...

prenses MoNo MeLeği ♥
seni bilmem ama dediğin sıfatlara uyanlar var benim kastetklerimde onlar

ShadoW sıradan bi üye
Köpek türüne konulann.. fino vb. her tür'den nefret ediyorumm

( üzülerek söylüyorum ki , sevgiliminde böyle bi it'i var off lnt olası hayvanatlar )

prenses MoNo MeLeği ♥
Ben sadece ne demek istediğini anlamadım amacım tatsızlık çıkarmak değil bunun için uğraşan sensin

ShadoW sıradan bi üye
Konu en nefret ettiğiniz : bende en nefret ettiğim şeyi söyledim.. köpekler...

Süs köpekleri finolar kaniş maniş her türden ufaq süs itlerini sevmiyorum. nefret ediyorum..

Rott bakmış biriyim , köpek severim normalde ama süs köpeği sevmem

prenses MoNo MeLeği ♥
konu en nefret ettiğiniz öğretmen ama hiç alakası olmayan şeylerle doldu:Dben bitanesinden nefret ediyorum ama yazmıcam işte gıcıklık olsun:D:D:D

İyi söleyem bari Geometri hocası Veli den nefret ediyorum adam bişeyden çakmıo ders öğretmeye gelio off !

ShadoW sıradan bi üye
Öğretmen diye birşey göremiyorum başlıkta :)

neyse madem öyle konu usulüne uysun..

bende dersanedeki etüt hocası gazi öğrencisi bi çakal ı hiç sevmezdim , zaten sonunda kavga çıkcaktı arkadaşlar tuttu :)