En iyi taraftar grubu hangisi?

En iyi taraftar grubu hangisi?

• Tatangalar

Oy: 0 0,0%
  • Lazkopatlar

• Anti-x

• Gecekondu

• Diğer

• Toplam oy
    33
  • Oylama bitti .
Durum
Yeni yanıtlara kapalı.
Ömer
Yönetici
ya var ya işinize gelince desibel hikaye işinize gelince şeref hikaye bide rüştüyü dövmedik demişsin biz mi dövdük ya bir sayfa öncesinde resimler var onlara bakın duyarlı taraftarı görün.bazı fenerliler gerçeği göremiyor bence.

HA BİDE BEŞİKTAŞ LİVERPOOL MAÇINDA TERÖRE EN GÜZEL CEVABI BİZ VERDİK TÜM DÜNYA GÖRDÜ AMA BENCE BAZILARI HALA GÖREMEMİŞTİR NEYSE

AVRUPADA TÜRK TAKIMLARINI TUTUYORUM DİYOSANIZ BEŞİKTAŞA 8 YEDİNİZ DEMİCEKSİNİZ ALAY ETMİCEKSİNİZ EĞER EDİYOSANIZDA TÜRK TAKIMLARINI TUTUYORUM DEMİCEKSİNİZ.ÇÜNKÜ BEŞİKTAŞ AVRUPADA YENİLDİ.

YERİ GELDİ BU ÜLKEYİ MİLLİ TAKIM OLARAK TEMSİL ETTİ BEŞİKTAŞ ARMASINDA AY YILDIZ OLAN TEK KULÜP.
BEŞİKTAŞ LİVERPOOL MAÇINDA VATANINA VE MİLLETİNE NASIL SAHİP ÇIKTI DÜNYA GÖRDÜ YA SİZ STADINIZDA FENERBAHÇE CUMHURİYETİ YAZAN PANKARTLA NE YAPMAYA ÇALIŞTINIZ.
TEK CUMHURİYET TÜRKİYE CUMHURİYETİ TEK TAKIMI BEŞİKTAŞ
FB-BJK DERBİSİNDE BEŞİKTAŞ ATKISINI YAKTI BİRİ O ATKININ AMBLEMİNDE AY YILDIZ TÜRK BAYRAĞI VAR.

kasımpaşanın armasına da bak :D
bide o fenerbahçe cumhuriyeti kavramını anlamanızı zaten kimse sizden beklemiyor.bu yakıştırmayı fenerbahce ye yapan fanatik bir beşiktaşlı spor yazırıdır.
tabiki tek cumhuriyet Türkiye Cumhuriyeti ama fenerbahce cumhuriyeti kavramını anlamanız sizin için zaten mümkün olmayan birşey.

Atatürkün Cumhuriyeti Türkiye Cumhuriyeti ve yine Atatürkün Fenerbahçe Cumhuriyeti.

siz bunu anlayamazsınız anlamasanızda olur yani.

biz takımımızı her zaman destekliyoruz,yuhlamada tüm futbol takımlarında zaman zaman olağan birşey,(bknz. bjkde her ağır hezimetlerden sonra pascal nouma gibi bağırarak ,takımını yuhalayarak takımına tepkisini koymuştur)

desibel olayına da gelince madem o kadar desibelli bağırıyorsunuz neden kadıköydeki 2-1 yenildiğiniz maçta futbolcular hakemin düdüğünü duymadı? o halde bizim stadın desibeli daha yüksek,ben oturduğum yerden tvden hakemin 6-7 kere düdüğü üflediğini duydum ne hikmetse stadda duyulmadı,böyle bişeyi inönüde görmedim.
fener taraftarı gs maçından sonra takımına desteğini daima vermiştir,üç-beş kendini bilmez alkollü taraftarın yaptığı bir olay fenerbahçeye mal edilemez.aynı olay rüştü içinde geçerlidir,bi kaç kendini bilmezin yaptığı olaya fenere mal ederseniz,sizinde stadınızda adam öldürüldü tüm bjkliler katil mantığına gelir.

ayrıca konu fenerbahçenin yaptıkları veya bjknin yaptıklarıyla ilgili değildir.bu konu hakkında daha fazla tartışmalar olduğu takdirde ilgili mesajlar silinecek ve konu kiltlenecektir.

NOKTA

GhOsT Yeni Üye
Kralex çok şey farkeder çünkü onu armanın içinde taşımıyor öyle bir hakkıda yok madem konu kapandı o zaman seninde o şekilde yazdığın mesajı silmelisin silmediysende onun cevabını alıcaksın.Admin ve fenerli olman bu tür haksızlık yapmanı gerektirmez hatta admin olman bu tür konularda daha çok dikkatli olmanı gerektirir.Madem benim senin yazına cevap olarak verdiğim yazı silindi seninde kendi yazını kaldırmanı istiyorumki ortada cevap gerektirecek mesaj kalmasın...

Kralex çok şey farkeder çünkü onu armanın içinde taşımıyor öyle bir hakkıda yok madem konu kapandı o zaman seninde o şekilde yazdığın mesajı silmelisin silmediysende onun cevabını alıcaksın.Admin ve fenerli olman bu tür haksızlık yapmanı gerektirmez hatta admin olman bu tür konularda daha çok dikkatli olmanı gerektirir.Madem benim senin yazına cevap olarak verdiğim yazı silindi seninde kendi yazını kaldırmanı istiyorumki ortada cevap gerektirecek mesaj kalmasın...
aynen katılıyorum

Ömer
Yönetici
madem öyle olayları tam olarak görüp bilmeden konuşmayacaksınız.
bu konu fener-bjk hakkında değil
olay çığırından çıktığı için fener-bjk diyaloglarına son noktayı koyup konuya ve ankete dönmelerini sağlamak için yazılmış bir mesaj bu
ben söyleyeceklerimi söyledikden sonra (forumun admini veya bölümün moderatörü) olayı devam ettirmeyin diyorum
konuya dönün konuya dönün demekle tarafsız veya taraflı olmanın ne alakası var
madem bu anket sırf belli bir kesimi ilgilendiriyor diğer takımların ne işi var orda

konuyu saptıracaksınız, burayı anti fener anti gs anti bjk forumu sanıp bol keseden atıp tutacaksınız bende buna gözümü yumacağım öyle mi? yok öyle burarada belirli kurallar vardır bu kurallar bizim çizgimizdir, çizgiyi kim olursa olsun aşmasını engellerim

madem konu iyice çığrından çıktı o halde o yazdığım mesajdada dediğim gibi konunun uzaması ve saptırılması halinde konuyu kilitleyeceğiz dediysek kilitide vururuz.

ben arkadaşa cevaben o arma meselesine girdim,arma armadır onlarında armasında Türk bayrağı var ne farkediyor demeye getirdim,neresinde o arma diyorsunuz,bişey değişir mi armanın içinde işte ki ona kasımpaşa arması diyorlar kasımpaşa armasının neresinde Türk bayrağı var neresinde yok o beni ilgilendirmiyor arma diye koymuşlar uefanın sitesindede var o arma,o halde tek arma bizde var demeyeceksiniz

tarafsızlığımı sorgulayacağına, fenerli bir üye olan gfb devilin silinen mesajına da bak istersen,

silecek olsam komple bjk ile ilgili ne varsa onu silerdim,yazdığınız şeyler konuyu saptırıp,daha büyük tartışmalara mahal verecekse tabi silinecektir.

kendi mesajım dikkat ettiysen o arkadaşa bir cevap ve konunun normal seyrine dönmesi için yazılan bir mesajdı

konu anket niteliğinden çıkıp beşiktaş ve diğer kulüpler arasında karşılıklı atışmalara döndüğü için konu kilitlendi,

yeni bir anket açılabilir bu konuda ama dediğim gibi ikili veya daha fazla kişilerle polemiğe girmeden sadece oyunuzu kullanacak şekilde.

konu kapandı bu anketin sonucunda çarşı birinci gelmiştir.zaten anket 27 ağustos da son bulacakmış 10 gün erken belli olmuş sonuç değişmez sanırım

Son düzenleme:
Durum
Yeni yanıtlara kapalı.