En iyi çar nasıl yapılır?İşte taktikler!

Silkroad bölümünde yer alan bu konu MaVi_HoRoZ tarafından paylaşıldı.

1. MaVi_HoRoZ

MaVi_HoRoZ Üye

Öncelikler En kral çardan özelliklerine anlata anlata yazayım dostlarım.

1.Numara:BowMan
    Oyunda en iyi çar olup.Str çarların en hızlı kasanıdır.Nası yapılır?
    El skili ateş olmalıdır.Elektirikte tercih edilir crit yönünden fakat Unıge kesmede zorlanılır.Ateş el ve kalkan skilleri Buz kalkanları Elektirik kalkanları ve bow skilleri gitmesi lazım bunuda profesyoneller yapabilir.Özet olarak Gap yapılmalı.
    2.Numara:BLade
    İyi bir Bladeyi kimse deviremez.Fakat pvp de inçiler hariç pek çar yıkamaz.
    Kasılması zordur.Hem kılıç hem kalkan olduğu için parası olan bu çarı açmalıdır.
    3.Numara:Glavie
    Kasılması en zor olan çardır.Bu çarı oynayanlar genelde komboları açamz ve çok kötü ederler.Kombosuz bi glavie hiç bi işe yaramaz.Bir bowcu 1 haftada 40 lvl olurken glavie kombosuz anca 30 olabilir.Pvp de Bowa neredeyse denktir.
    4.Numara:Nüker Sword and Shıeld
    Kasılması en iyi çardır.İyi bir nüker str lere kafa tutabilir.Unıqe kesme kralıdır.Fakat sürekli yatması adamı çileden çıkarabilir.2 silah olduğundan dolayı yine parası çok olan arkadaşlar tercih etsin.Ve El skili ateş olmalı.
    5.Numara: Speır
    Kasılması kılıç kalkandan da iyidir.Fakat en fazla ölen çardır.Pvp de bi hükmü yoktur.En az tercih edilmesi gereken çarlardan biridir.

Avrupa çarlarını bilmiorum ama en iyisi crosbowdur.Hadi iyi oyunlar!!!

2. Lonely

Lonely sayar sonsuzdan geri . .

Emeğin İçin Teşekkürler

3. nergis8634

nergis8634 Yeni Üye

ben yeni cher actım kılıç kalkan sadece ınte verıyorum mavıye sence bu cher ii olurmu cvplarsan sevınıırm ona gore devem edecegım

4. MaVi_HoRoZ

MaVi_HoRoZ Üye

Zati inte verip 30 lvl de nükeleri açacaksın.Fakat str çar açmanı tavsiye ederdim.

5. hasan bir kere spier nuker profesyonelce yapılmıs nuker dir ve sadece pro lar yapar .
    pvp ye gelince spear nukeri flam yaparsan ve eline som veya sun aldıgında karsısında adam daynmayacagını sende biliyorusn ..
    böle birr charı oyunda kimse yıkamaz....
    FLAM: arkalr flam demek hem nuker hemde glavienin ii skillerini acıp glavie skilinin en altında bulunan her 10 lvl de bir verilen verildiginde hp arttıran skilleride acıp hepsini beraber yapandır...
    bu dedigim charı yapmak icinde ancak sp farm yapılması gerekir..
    veya silk ile sp ticket & premiom alınarak kasılmalı hep....

6. MaVi_HoRoZ

MaVi_HoRoZ Üye

Abi onu herkes yapamaz.Arkadaşlar önce tecrübe için bi çar açıp kurcalamaları lazm zati!

7. MaVi_HoRoZ

MaVi_HoRoZ Üye

Çar:petrix
    LvL:77 BowmaN
    Server:Eldorado

8. mstkcan_07

mstkcan_07 Yeni Üye

abi bende oynu az çok biliyorum yeni de denebilir.ben hep avrupa charlarına yöneldim. ama şimdi çinli bi char açmak isitorum.bu açacağım charın sağlam olmasını isitorum.sroda zaten param var.hangi charı açağımı bilemediğim için sence neci açmalıyım?cvp bekliyorum!!!

9. polatxalemdar

polatxalemdar Yeni Üye

KIRAL NUKER

KARDEŞ İYİ HOŞ YAZMIŞSINDA NUKER FF KARŞILAŞMAMIŞSIN ANLAŞILAN SENİN ÜSTÜNE BİR SANDIK LİMON SIKAR ÖLE YER ARAŞTIMA YAP ÖLE YAZ BENCE DÜZ YAZIP KİMSEYİ KANDIRMA BENCE

10. polatxalemdar

polatxalemdar Yeni Üye

BEN 80 LVL İM AYNI ANDA 83 LVL BOW VE VİZLE PVP YAPIYOM

11. polatxalemdar

polatxalemdar Yeni Üye

PARDON 81 LVL İM AGIZ ALIŞKANLIGI KILAVYEYE VURDU

12. lotleynek

lotleynek Yeni Üye

aptal insan en cok cakan spear nukedır wizarddan sonra vede uniquelerin coğunu alır en kolay kasılan spear nukerdır arkadas 8 lv üstü giant kesmıstı çünkü snow vardı.snowa gelınce snow oldugu zmn spearı hiçbir kimse alamaz isterseniz izleyin zaten snow 1dk sonra tekrar doluyo bide heuksaldaki can veren speara avantaj sağlıyo.94 lv ken 99 sos bow +5 bow aldım bana tek atıyodu snowsuz ama snowa basınca onu uyutuyodum ve bn alıyodum.sroda cok deneyimim var bnce en iyi car spear nuker bide şunu söylemek istiyorum 99 lv ken 96 bowa tek attım.birde 92 deyken 92 glave beni alamıyodu yerden kaldırmıodum. biraz uzun ve karmaşık yazdım ama çileden cıkardı benı en sona spearı koymus aptal insan

13. djbobo315

djbobo315 Yeni Üye

polatxalemdar hangi pvp oynuyosun?

14. silo66

silo66 Yeni Üye

abi bnm eldorado da çarım kasramsıın

15. _46_PiSliCk_01xD

_46_PiSliCk_01xD harbi PiSkOpAt

paylaşım için saol