en güzel MERHABA!!!

jack_fear 5iKT[aşk]
Hayata yeni bir merhaba dedim seni tanıdığım gün. herşeyden o kadar bıkmıştım ki; inan nefes almak bile güç geliyordu. yaşamak istemiyordum. herşeye boşvermiştim. nefret ediyordum hayat denilen saçma oyundan. özellikle erkeklerden...

Sahi ne çok canım yanmıştı hayat oyunundaki rolümden. kaç geceleri sabahlara bağlamıştım gözyaşlarımla. artık aşk olmayacaktı hayatımda. zaten aska inancımda yoktu. sonra bi anda sen çıktın karşıma. çok kısa sürede neler paylaştım senle. belkide aylar sonra yüzümü ilk sen güldürdün. aylar sonra ilk kez seninleyken mutlu oldum. sadece nefret, acı, hüzün değil; mutluluk, aşk, sevinç gibi duygularıda bildiğimi, hissettiğimi hatırladım...

Hayatıma girişin okadar ani oldu ki; korktum bi anda çıkıp gitmenden. yıllar sonra bakıyorumda boşunaymış tüm korkularım... benimlesin benimsin....

Bana aşkı, sevilmeyi, sevmeyi, beklemeyi, değer vermeyi, seni seviyorum kelimesinin anlamını, mutluluğu, sevinci, hayatı, ...... ve daha sayamayacağım bi sürü sey öğrettin. ne kadar sanslıyım hayatımda olduğun için. artıık geceleri sabahlara acı gözyaşlarıyla değil; hasret gözyaşlarıyla bağlıorum.... artık hayatın saçma bir oyun olmadığınıda biliorum. nefes almanın aslında ne kadar önemli olduğunuda. artık "NEFRET" duygumuda kaybettim. sevgiyle bakmayı öğrendim. seninle yenidn doğdum. senden öncesi umrumda depğil ben hayata 19 ağustos 2006 da başladım....

sen benim yasama sevincimsin nefesimsin diye boşunamı diyorum sen olmasan bn bölesine sanslı olamazdım.....

SENİ SEVİYORUM HAYAT KAYNAĞIM...:whistle: