ElvisPresley-Rabıta Hattı

Harbi Muhabbet bölümünde yer alan bu konu platon387 tarafından paylaşıldı.

 1. platon387

  platon387 Yeni Üye

  Yerde bağdaş kurarız. Gözlerimiz kapalı, başımız kalbimize eğik, dilimiz damağımıza yapışıktır. Elvis Presley'in evini düşünürüz. İçeriye girer odasına çıkarız. Elini öper yere otururuz. Sağ dizimiz onun sağ dizine değer. İçimizden “destur ya elvis” deriz. Elvis'in kalbinden kendi kalbimize, çay renginde,güneşin batış kızıllığındaki, kırmızı kutsal ışığın aktığını düşünürüz. Sürekli Elvis'in kalbini müşahede ederiz. Rabıta bitince Elvis'in elini öper ayağa kalkar, içimizden “destur ya Elvis” der, ellerimiz bağlı bir şekilde geri geri huzurdan çıkarız. Geldiğimiz yolu takip ile Elvis'in evinden ayrılırız. Amin der rabıtai şerifi bitiririz. Bu günlük ritüeldir. Rabıta on beş dakika veya fazla da sürebilir.

  Allah'ın nuru bir elektrik santralinin gerilimi gibidir. Her şeyi yakar kül eder. Rabıta esnasında Elvis Presley'in kalbi trafo görevi yapar. Gerilim düşer. Nur kullanabileceğimiz seviyeye gelir.


   
 2. Hasan Şeref İlhan

  Hasan Şeref İlhan Harbi Aktif Üye

  Kardeş bunlar kim ise uçmuşlar. Trafo elvis'in merhemi olsaydı önce kendi kafasına sürerdi. Ya ne saf insanlar var, anlamak mümkün değil.