Dilenmeyen çocuğu dövüp sokağa attılar

_MeçHuL_ [..вιя NΣFΣS нυzυя..]
İstanbul Beyoğlu'nda temizlik işçileri, boynunda kanlı ip bulunan ve vücudunda darp izi olan 5 yaşında bir çocuk buldu. Ağır yaralı olan çocuğun, kendisini dilendirmek isteyen kişilere direndiği için işkenceye uğradıktan sonra yol kenarına atıldığı iddia edildi. Okmeydanı E-5 üzerinde bulunan Halıcıoğlu metrobüs durağı yakınında temizlik çalışması yapan işçiler sabah erken saatlerde kanlar içinde yatan bir çocuk buldu. Boynunda kanlı bir ip bulunan ve vücudunda ve yüzünde darp izleri bulunan çocuğun yaşadığını fark eden işçiler hemen ambulans çağırdı.

İŞKENCE YAPANLAR DA ÇOCUK
İsminin Bedrettin K. olduğu belirlenen 5 yaşındaki çocuk Okmeydanı Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne kaldırılarak tedavi altına alındı. Elinde derin bir kesik, yüzünde de yaralar olan çocuk hastane polisine verdiği ifadede, "Babam sürekli alkol alır ve benim dilenmemi isterdi. Karşı çıkınca da beni döverdi. Beni iki kişi feci şekilde dövdü. Dövenlerden birinin adı Fethi" dediği öğrenildi. Çocuğun bulunduğu yerde geniş çaplı araştırma başlatan polis, temizlik işçilerinin de ifadesine başvurdu. Temizlik işçisi Sayyam Nida, yaralı çocuğa çöp poşeti sanarak yaklaştıklarını söyledi. Polis, olayın failleri olduğu sanılan 3 kişiyi gözaltına aldı. Gözaltına alınanlar Üsküdar'daki Çocuk Şube Müdürlüğü'ne götürüldü.