deprem nerede oldu

Soru & Cevap bölümünde yer alan bu konu deep tarafından paylaşıldı.

 1. deep

  deep Harbi Aktif Üye

  deprem nerede oldu, bugünki deprem nerde oldu
  19 Mayıs 2011 23:19 da meydana gelen depremin merkez üssü kütahya simav, 5.9 şiddetinde olan deprem ısparta, balıkesir, bursa, yalova, istanbul, tekirdağ, eskişehir, ankara, kırklareli, edirne çanakkale, antalya, manisa, izmir, aydın, muğla, afyon, uşak, denizli, izmir, kocaeli, sakarya, bolu, düzce şehirlerinden de hissedildi.

   
  Son düzenleme: 19 Mayıs 2011
 2. deep

  deep Harbi Aktif Üye

  23 Ekim 2011 Van Depremi

  Van ilinde Tabanlı köyünde saat 13:41 de 5 km derinlikte 7.2 büyüklüğünde bir deprem oldu. Deprem Kars, Hakkari, Diyarbakır, Batman, Şırnak, Muş, Bingöl, Bitlis, Siirt, Mardin, Erzurum civar illerden hissedildiği gibi Kuzey Irak'a kadar geniş bir alanda da hissedildi.

  Kandilli Rasathanesi depremin çok şiddetli sıkalasında yer aldığını bildirdi. Kandilli Rasathanesi ve Deprem Araştırma Enstitüsü yetkililerinden alınan bilgiye göre, Van'da meydana gelen deprem çok şiddetli sıkalasında yer alıyor. Yetkililer depremin yerel büyüklüğünün 6.6, moment büyüklüğünün de 7.2 olduğunu belirtti.
   
  Son düzenleme moderatör tarafından: 23 Ekim 2011
 3. deep

  deep Harbi Aktif Üye

  Saat 23:55'de merkez üssü Tekirdağ Marmara Ereğlisi olan ve şiddeti 5.1 olan bir deprem meydana geldi... Deprem km derinlikte oldu.

  Son depremlere buradan ulaşabilirsiniz.
   
  Son düzenleme moderatör tarafından: 8 Haziran 2012