Demet Akalın ile Alişan neden kavga etti

deep Harbi Aktif Üye
Alişan ile Demet Akalın niye kavga ettiler?

Çok iyi iki dost olan Demet Akalın ve Alişan'ın arasına kara kedi girdi. Bir dönem vokalistliğini yapan Seda Önder'i Alişan'ın isteği üzerine işten çıkaran Demet Akalın twitter üzerinden Alişan'a esti gürledi.

Akalın twitterda Alişan için şunları paylaştı:

"Meğer Çağlada, Sedada haklıymış yazık! Bizim köyde böylelerine su kurnazı derler. Beyinsiz olduğum için bir sürü insanla senin yüzünden papa oldum. Kızı işten çıkardım! Sen istedin diye! Şimdi hayatımdan sessizce çık sessiz! Kusura bakmayın bunları bir dost zannettiğim birine yazdım! Dahada ayrıntı beklemeyin..."

naif
Moderatör
Atlasjet'e ait uçakla havaalanına inen Alişan'ın keyifsiz olduğu dikkatlerden kaçmadı. Yakın dostu Demet Akalın'ın twitter'dan kendisi için yazdığı sözlerden dolayı canının sıkkın olduğu anlaşılan Alişan, önce gazetecilerle konuşmak istemedi. Gazetecilerin ısrarlı soruları karşısında sessizliğini bozan Alişan isim vermeden “Birisi ortaya bir dedikodu attı. Demet de bana sormadan bunun üzerine yorum yaptı. Kendisiyle konuştum ama aramız hala soğuk.

Başka bir kahpe yüzünden oldu” diyerek sert konuştu. Alişan tüm bunları söylerken kahpe olarak nitelendirdiği kişinin kim olduğunu açıklamaktan kaçındı.

Bu arada ünlü şarkıcı aracını beklediği sırada kendisiyle fotoğraf çektirmek isteyen hayranlarını kırmadı. Batman' dan gelen genç sporcularla fotoğraf çekilen Alişan, uzun bekleyişin ardından aracının gelmesiyle havaalanından ayrıldı.