Delgado ve Cisse'den yalanlama

Beşiktaş bölümünde yer alan bu konu agent force tarafından paylaşıldı.

 1. agent force

  agent force Harbi Aktif Üye

  Beşiktaşlı Delgado ve Cisse, ayrılmak istedikleri yönünde çıkan haberleri yalanlayarak, "Beşiktaş formasını giymeye devam edeceğiz'' dediler.

  Beşiktaş'ın yabancı futbolcularından Delgado ve Cisse, yurt dışında kulüp aradıkları yönünde çıkan haberleri yalanladı.
  İki futbolcu, siyah-beyazlı kulübün resmi internet sitesine yaptıkları açıklamada, ''Kulübümüzün istediği güne kadar Beşiktaş formasını giymeye devam edeceğiz'' dediler.
  Delgado ve Cisse, açıklamalarında, ''Haberde yer alan, paramızı alamadığımız, yönetime uyarıda bulunup, yurt dışında kulüp aramaya başladığımız iddiaları tamamen asılsızdır. Beşiktaş'ın oyuncusu olmaktan büyük mutluluk duyduğumuzu, kulübümüz ile hiçbir sorun yaşamadığımızı ve yurt dışında kulüp aradığımız iddialarının hayal ürünü olduğunu herkesin bilmesini istiyoruz. Bu gerçek dışı haberlerin, bizleri, takımımızı ve en önemlisi de Beşiktaş'ı yıpratmak için son günlerde maksatlı olarak yapılan senaryolardan ibaret olduğunu düşünüyoruz'' görüşlerine yer verdiler.
  Bu arada siyah-beyazlı kulüp, bir gazetede, kulüp başkanı Yıldırım Demirören'in babası Erdoğan Demirören ile eski yöneticilerden İhsan Kalkavan arasında geçtiği öne sürülen konuşmayla ilgili haberi de yalanladı.
   
  Son düzenleme moderatör tarafından: 17 Eylül 2011
 2. basın kendi kafasına göre haber yapıyor ..
  zaten alıştık artık palavra haberlere her yıl en az 20 tane yabancı alıyoruz basında :D:D:D:D