Counter Strike-Condition Zero (John) Türkçe Yama

Oyun Yamaları bölümünde yer alan bu konu SüKuN tarafından paylaşıldı.

 1. SüKuN

  SüKuN Harbi Aktif Üye

  Counter Strike-Condition Zero (John) Türkçe Yama indir

  Tanıtım ve Kurulum Bilgileri:


  Oyunda traning görevi dahil 25 tane görev var. Bunlar 6 bölüm içinde 4 er görev olarak sunuluyor. Ayrıca bu görevleri 3 farklı yolla bitirme seçeneğiniz var. Siz görev bitirdikçe para kazanıyorsunuz ve bu paralar daha sonraki görevlerde harcamak üzere saklanıyor. Görevler üç çesit Narrative, Endurance ve Challenge olacak şekilde kolaydan zora doğru sıralanıyor. Tabii ne kadar zoru bitirirseniz o kadar çok para kazanıyorsunuz. Bu görev şekillerinde belli sınırlamalar veya görevi bitirmek için çeşitli istekler isteniyor. Mesela Narrative de sizden bir görevde bombayı yok etmeniz, tüm takımınızın hayatta kalması ve bunları 3 dakikada yapmanız isteniyor. Endurance’ta ise aynı görevi tek başınıza farklı bir şekilde yapıyorsunuz. Endurance bittikten sonra Challenge seçeneği açılıyor burada çok daha az süre ve sınırlı silah çeşidi ile o görevi bitirmeniz gerekiyor.

  Yamanın Kurulumu:
  Yamayı kurmaya başlamadan önce Counter Strike-Condition Zero oyununu kapatınız. Daha sonra indirdiğiniz zipli dosya içerisindekileri oyunu kurduğunuz dizine kopyalayın ve gelen uyarıya tümüne evet deyin.

  Not: Yamayı kurmadan önce orjinal dosyalar olan czero_english.txt, gameui_english.txt ve valve_english.txt dosyalarını yedeklemenizi öneriyoruz. Eğer yamadan memnun kalmazsanız tekrar eskilerini yükleyebilirsiniz.
   

  Eklenen Dosyalar:

  Son düzenleme moderatör tarafından: 14 Temmuz 2010
 2. gokdeniz

  gokdeniz Yeni Üye

  hani nerden indircez?